Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Oferta pracy - Agronom w EVER GREEN HOLDING SPÓŁKA Z O.O.

RED
EVER GREEN HOLDING SPÓŁKA Z O.O. z siedzibą we Wróblewie k/Wronek poszukuje osoby do pracy na stanowisku AGRONOM.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • organizację pracy działu produkcji roślinnej
  • raportowanie do Zarządu z przebiegu prac
  • bezpośredni nadzór nad pracą pracowników produkcji roślinnej
  • prawidłową współpracę z innymi działami
  • inne niezbędne czynności adekwatne stanowisku Agronoma

Aby prawidłowo wykonywać powierzone obowiązki, od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego rolniczego
  • doświadczenia w pracy na stanowisku agronoma, kierownika produkcji roślinnej w gospodarstwie nastawionym na intensywną uprawę
  • mile widziane doświadczenie w pracy w gospodarstwie rolnym o dużym areale
  • umiejętności zarządzania pracą podległych pracowników
  • posiadania prawa jazdy kategorii B
  • dyspozycyjności
  • znajomości obsługi komputera (MS Office, programy branżowe)

Ze swojej strony oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę o dużych możliwościach rozwoju
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zamieszkania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV i listu motywacyjnego na adres [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Ever Green Golding Sp. z o.o. z siedzibą we Wróblewie.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!