Mecz Polska - Chorwacja. Wynik 24:22 [ZDJĘCIA Z MECZU]

KAEF
Mecz Polska - Chorwacja. Wynik 24:22
Mecz Polska - Chorwacja. Wynik 24:22 Qatar 2015 via epa
Za nami mecz Polska - Chorwacja. Wynik 24:22! Po niesamowitej walce Polacy pokonali Chorwatów i awansowali do półfinału Mistrzostw Świata w Katarze! Zobaczcie zdjęcia z meczu!

Pierwsza połowa meczy należała do biało-czerwonych. Polska - Chorwacja zakończyła się wynikiem 12:10. Druga połowa niestety rozpoczęła się dla nas dużo gorzej.

W pewnym momencie Polscy zdobyli zaledwie jedną bramkę, podczas gdy Chorwaci mieli na swoim koncie już sześć! Emocje towarzyszyły kibicom do ostatniej chwili!

Jednak najważniejszy jest wynik meczu Polska - Chorwacja! W półfinale zmierzymy się z Katarem, który w swoim ćwierćfinale pokonał Niemców 26:24! Półfinał już w piątek.

Zawodnikiem meczu Polska - Chorwacja został bramkarz polskiej reprezentacji, Sławomir Szmal.

Mecz Polska - Chorwacja. Wynik 24:22!

Źródło: PGNiG/x-news

M. Daszek: W ogóle nie jestem zmęczony, mógłbym od razu zagrać kolejny mecz

B. Jurecki: Wygraną z Chorwacją będziemy świętować przy herbatce

Polacy ograli Chorwatów. "Gryźliśmy parkiet przez 60 minut. Cały czas wierzyliśmy, a wiara czyni cuda"

Polacy z optymizmem przed półfinałem MŚ. "Nie chcemy na tym kończyć" (bez wizytówki)