Grand Prix Poznań City Trail: Ponad 1000 biegaczy nad Rusałką! [ZDJĘCIA]

ZSN
Grand Prix Poznań City Trail - 24 stycznia 2015
Grand Prix Poznań City Trail - 24 stycznia 2015 Maciej Urbanowski
W czwartym biegu z cyklu Grand Prix City Trail wystartowało ponad 1000 osób. Najszybciej 5 kilometrów wokół Rusałki pokonał Sebastian Nowicki z Obornik. Zobaczcie zdjęcia.

W sobotę, 24 stycznia, linię mety nad poznańską Rusałką przekroczyło 1017 zawodników. Najlepszemu z nich - Sebastianowi Nowickiemu - pokonanie dystansu 5 kilometrów wokół jeziora zajęło 15 minut i 30 sekund. Drugie miejsce zajął Piotr Tomczyk (15:40), a trzecie - Bartosz Majorczyk (15:46).

Najlepsza kobieta - Agnieszka Janasiak - zajęła 28. miejsce. Na mecie zameldowała się po 17 minutach i 45 sekundach.

Kolejne biegi z cyklu Grand Prix Poznań City Trail zaplanowano na 7 lutego i 7 marca.