Parafia pw. Chrystusa Odkupiciela, ul. Trzemeszeńska 20
7 stycznia – środa, godz. 16.00:
1. Terespolska i Brzeska
2. Warszawska nieparzyste 99 – 129
3. Warszawska nieparzyste 131 – 159
4. Warszawska nieparzyste 175-161
5. Swarzędzka
8 stycznia - czwartek, godz. 16.00:
1. Kolska
2. Konińska, parzyste 2-30
3. Konińska, nieparzyste 1-27
4. Kostrzyńska, parzyste 2-28
5. Kostrzyńska, nieparzyste 1-27
9 stycznia - piątek, godz. 16.00:
1. Łęczycka, parzyste 2-30
2. Łęczycka nieparzyste 1-19A
3. Inowrocławska parzyste 2-46A
4. Inowrocławska 1-35
5. Pilska
10 stycznia - sobota, godz. 10.00
1. Kcyńska i Trzemeszeńska
2. Kruszwicka parzyste
3. Kruszwicka nieparzyste
4. Koronowska
5. Toruńska
11 stycznia - niedziela, godz. 15.00:
1. Słupecka parzyste 2–18
2. Słupecka nieparzyste 1–25
3. Barcińska
4. Płocka
12 stycznia - poniedziałek, godz. 16.00:
1. Powidzka – cała
2. Witkowska – cała
3. Czerniejewska – cała
4. Kutnowska i Łowicka
13 stycznia - wtorek, godz. 16.00:
1. Łabiszyńska
2. Radziejowska
3. Gąsawska, Nakielska i Rogowska
4. Krańcowa blok 48 parter i I piętro
14 stycznia - środa, godz. 16.00:
1. blok 48 II, III, IV piętro
2. blok 48 V, VI, VII piętro
3. blok 48 VIII, IX, X piętro
4. blok 50 parter, I, II piętro
15 stycznia - czwartek, godz. 16.00:
1. blok 50 III, IV, V piętro
2. blok 50 VI, VII, VIII piętro
3. blok 50 IX, X piętro i blok 52 parter
4. blok 52 I, II, III piętro
16 stycznia - piątek, godz. 16.00:
1. blok 52 IV, V, VI piętro
2. blok 52 VII, VIII, piętro
3. blok 52 IX, X piętro
4. blok 54 parter, I, II piętro
5. blok 54 III, IV, V piętro
17 stycznia - sobota, godz. 10.00:
1. blok 54 VI, VII piętro
2. blok 54 VIII, IX, X piętro
18 stycznia - niedziela, godz. 15.00:
1. Mogileńska 10
2. Mogileńska 10A od 2 do 40
3. Mogileńska 10 A od 41 do 76
4. Mogileńska 10A od 77 do 100
19 stycznia - poniedziałek, godz. 16.00:
1. Mogileńska 10A od 101 do 140
2. Mogileńska 4 a, b, c, d
3. Mogileńska 6 i 8
4. Mogileńska 10 B, C, D
5. Mogileńska 10 E, F
20 stycznia – wtorek, godz. 16.00:
1. Pobiedziska, parzyste 2, 4, 6, 8
2. Pobiedziska, parzyste 8, 10, 12
3. Pobiedziska, parzyste 14, 16, 18 a, b
4. Pobiedziska, nieparzyste 1, 3, 5
5. Pobiedziska, nieparzyste 7, 9, 11
21 stycznia – środa, godz. 16.00:
1. Pobiedziska 13, 15
2. Pobiedziska 17
22 stycznia – czwartek, godz. 16:
1. Nieszawska 7
2. Nieszawska 17
Parafia pw. Ducha Świętego, ul. Jaromira 1
8 stycznia – czwartek:
- Leszka 31 - od A do końca
9 stycznia – piątek:
- Leszka 66 - 1 - 20
12 stycznia – poniedziałek:
- Leszka 66 - 21 – 40
13 stycznia – wtorek:
- Mścibora 62 - 1 – 20
14 stycznia - środa:
- Mścibora 62 - 21 – 40
15 stycznia – czwartek:
- Mścibora 64, 1 – 15
16 stycznia - piątek:
- Mścibora 64, 16 – 30
19 stycznia – poniedziałek:
- Mścibora 66, 1 – 16
20 stycznia – wtorek:
- Mścibora 67, 1 – 16
21 stycznia – środa:
- Mścibora 67, 17 – 32
22 stycznia – czwartek:
- Mścibora 68, 1 – 16
23 stycznia - piątek,
- Mścibora 70, 1 – 12
[b]26 stycznia – poniedziałek:
- Mścibora 70, 13 – 24
27 stycznia – wtorek:
- Mścibora 72, 1 – 16
28 stycznia – środa:
- Mścibora 72, 17 – 33
29 stycznia – czwartek:
- Mścibora 78 - 100
Parafia pw. NMP Niepokalanie Poczętej, ul. Mariacka 15
7 stycznia - środa, od godz. 16:00:
1. ul. Główna 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56
2. ul. Głowna 68, 70, 74 (z przerwą na Mszę Świętą)
3. ul. Główna 47, 49, 51, 53
Parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła, ul. Ostrów Tumski 17
7 stycznia - środa, godz. 15.30:
– ul. Chlebowa - I piętro
8 stycznia - środa, godz. 15.30:
– ul. Chlebowa - II piętro,
9 stycznia - piątek 9, godz. 15.30:
1. ul. Chlebowa III i IV piętro
2. Bydgoska 4, 4a, 5, 6/7
10 stycznia - sobota, godz 13.00:
1. ul. Gdańska 1- 10
2. Gdańska 12-16
11 stycznia - niedziela, godz. 14.00:
1. ul. Bydgoska 2a,2 i ul. Filipińska
2. Rynek Śródecki 1 i 15
12 stycznia - poniedziałek, godz. 15.30:
1. ul. Rynek Śródecki 3 i 17
2. Rynek Śródecki 4 i 13/14
Parafia pw. św. Rocha, ul. Św. Rocha 10
7 stycznia - środa:
1. os. Oświecenia 5-8, od 15.00
2. ul. Katowicka 53c, 55a, 55b, od 16.00
3. Polanka 8A – 8C, Sowia, od 16.00
8 stycznia - czwartek:
1. os. Oświecenia 9–10, od 15.00
2. ul. Katowicka 55c, 57a, 57b, od 16.00
3. Polanka 8 D – 14C, od 16.00
9 stycznia - piątek:
1. os. Oświecenia 11 – 12, od 15.00
2. ul. Katowicka 59a, 59b, od 16.00
3. Polanka 16a - 18b, od 16.00
10 stycznia - sobota:
1. ul. Katowicka 61, 63a, 63b, od 15.00
2. Polanka 18C - 20E, od 15.00
3. Polanka 21 – 39, od 15.00
11 stycznia - niedziela:
- Łucznicza, Serafitek, Nad Wartą, od 15.00
12 stycznia - poniedziałek:
1. os. Oświecenia 13 – 14, od 15.00
2. ul. Katowicka 65a, 65b,65c, od 15.00
3. ul. Katowicka 71, 73a, 73b, od 15.00
4. ul. Katowicka 23,25,27, od 15.00
13 stycznia - wtorek:
1. os. Oświecenia 15 – 17, od 15.00
2. ul. Katowicka 65d, 67a, 67b, od 15.00
3. ul. Katowicka 75, 77a, 77b, od 15.00
4. ul. Katowicka 29,31,33, od 15:00
Parafia pw. Wniebowzięcia NMP, ul. Majakowskiego 324
7 stycznia – środa
– ul. Żelazna 18 19 17A 17B – g. 16.00
8 stycznia: – czwartek:
– ul. Żelazna 23 23A – g. 16.00
9 stycznia – piątek:
– ul. Wilcza – g. 16.00
10 stycznia – sobota:
– ul. Lisia – g. 14.00
12 stycznia – poniedziałek:
– ul. Darzyborska nr 1 2 i 3 do m. 5 – g. 16.00
13 stycznia – wtorek:
– ul. Darzyborska nr 3 od m. 6 nr 4 i 5 – g. 16.00
14 stycznia – środa:
– ul. Darzyńska i Darzyborska nr 6 i 7 – g. 15.00
15 stycznia – czwartek:
– ul. Piwna – g. 16.00
16 stycznia – piątek:
– Dzieci Wrzesińskich – g. 15.00
17 stycznia – sobota:
– ul. Majakowskiego 308 310 312 Osiedle Parkowe – g. 14.00
19 stycznia – poniedziałek:
– ul. Folwarczna 29A 29B – g. 16.00
20 stycznia – wtorek:
– g. 16.00 – ul. Folwarczna 29C
21 stycznia – środa:
– ul. Folwarczna 29D 29E – g. 16.00
22 stycznia – czwartek:
– Os. Przemysława 22 23 do m. 12 – g. 16.00
23 stycznia – piątek:
– Os. Przemysława 23 od m. 13 i 24 – g. 16.00
24 stycznia – sobota
– Os. Przemysława 25 – g. 14.00
26 stycznia – poniedziałek:
– Os. Przemysława 26 - g . 16.00
27 stycznia – wtorek:
– Os. Przemysława 10A 10B – g. 16.00
28 stycznia – środa:
– Os. Przemysława 11A 11B - g. 16.00
29. stycznia – czwartek:
– Os. Przemysława 12A 12B – g. 16.00
30 stycznia – piątek:
– Os. Przemysława 13A 13B – g. 16.00
31 stycznia – sobota:
1. Probostwo z ministrantami – g. 11.00
2. Os. Przemysława 14A 14B – g. 14.00
1 lutego – niedziela:
– Gronostajowa – g. 15.00
2 lutego – poniedziałek:
– Pogotowie Społeczne – ul. Borówki
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?