Poznań: Drogowcy zaczynają dzisiaj łatać ulicę Grunwaldzką

  Poznań: Drogowcy zaczynają dzisiaj łatać ulicę Grunwaldzką

  JAN

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Kierowcy poruszający się ulicą Grunwaldzką muszą od dzisiaj liczyć się z utrudnieniami.
  Drogowcy zaczynają bowiem łatać dziury na tej ulicy. Ekipy Zarządu Dróg Miejskich będzie można spotkać na odcinku od ulicy Matejki do Malwowej. Prace na Grunwaldzkiej będą trwały do piątku.
  Przypomnijmy, że niebezpieczne dziury można zgłaszać w ZDM, dzwoniąc pod numery: 61 661 44 02 lub 61 661 44 46. Dyżurni czekają całą dobę.

  Natomiast we wtorek rozpoczną się, przełożone z uwagi na warunki atmosferyczne, prace drogowe na ulicy Reymonta.
  Frezowanie zniszczonej nawierzchni, a następnie układanie nowej warstwy ścieralnej będzie odbywać się przed ulicą Wyspiańskiego (na jezdni prowadzącej w stronę ronda Jana Nowaka Jeziorańskiego). Roboty potrwają do środy.

  Również we wtorek rozpoczną się prace na ulicy Głogowskiej, na zjeździe z wiaduktu Górczyńskiego. Harmonogram przewiduje zakończenie prac w piątek, 11 lutego.
  Kolejne utrudnienie dla kierowców to wyłączona z ruchu ulica Lisia na odcinku od ulicy Majakowskiego do ulicy Gronostajowej. Spowodowane jest to trwająca do 28 lutego budową kanalizacji deszczowej. W tym czasie obowiązywać będzie objazd do ulic Lisiej i Gronostowej przez: Majakowskiego, Żbikową i Lisią.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo