Poznań: Hokeiści zagrają, ale Perfect już nie

  Poznań: Hokeiści zagrają, ale Perfect już nie

  Jacek Sobczyński

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Inaugurację odbywających się w Poznaniu mistrzostw świata w hokeju halowym miał uświetnić specjalny koncert zespołu Perfect. Niespodziewanie został jednak odwołany. - Może być z tego proces - ostrzega manager zespołu Adam Galas.
  - Na odwołanie koncertu złożyło się wiele naprawdę dramatycznych czynników - mówił na wczorajszej konferencji prasowej szef Polskiego Związku Hokeja na Trawie Andrzej Grzelak.
  Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się jednak, że zawiniła... słaba sprzedaż biletów.

  - Dowiedziałem się o tym w czwartek. Zapytałem organizatorów, czy pamiętają o treści umowy, którą podpisali. Według niej i tak muszą zapłacić całą sumę za koncert, czyli 110 tysięcy złotych.
  Zaproponowałem, żeby nie odwoływać wydarzenia, ale spotkałem się z odmową i sugestią, że wobec tego, iż koncert się nie odbędzie, nie będzie też żadnych rozliczeń. Tu chodziło o wydarzenie przygotowane ściśle według wymagań inauguracji sportowej imprezy. Perfect miał zagrać z 79-osobową orkiestrą symfoniczną: trzeba było podpisać umowy, zorganizować próby. A teraz okazuje się, że nie ma sprawy?! - dziwi się Adam Galas i zapowiada, że swoich racji w razie czego będzie dochodzić przed sądem.

  Co na to organizatorzy mistrzostw? - Chciałbym, żeby udało się przełożyć koncert na sierpień, kiedy w Poznaniu odbędą się hokejowe mistrzostwa Europy kobiet - mówi Grzelak.
  - To niemożliwe. Perfect już teraz ma zaplanowane występy z długim wyprzedzeniem - ucina Adam Galas.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo