Policja: działa już wydział antynarkotykowy w Wielkopolsce

  Policja: działa już wydział antynarkotykowy w Wielkopolsce

  AL

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Wielkopolska policja ma wydział do walki z przestępczością narkotykową. We wtorek komendant wojewódzki Krzysztof Jarosz uczestniczył w pierwszej odprawie służbowej nowej komórki.
  - Stawiane zadanie jest jedno: mamy wiedzieć, gdzie, kto i kiedy, a następnie uderzyć i likwidować - mówił do policjantów.

  Powstanie wydziału było zapowiadane od kilku miesięcy. Ubiegłoroczna likwidacja dwóch plantacji narkotyków oraz jednej wytwórni amfetaminy na terenie województwa wielkopolskiego, przemawiały za koniecznością powstania takiej komórki.

  Na jej czele stanął nadkomisarz Piotr Skrzypkowiak. Do tej pory zajmował on kierownicze stanowiska między innymi w wydziale kryminalnym i wydziale do walki z przestępczością gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Narkotyki

  anka (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 4

  Bardzo dobrze tylko policja powinna odnaleśc zaufanie do siebie by w tym procederze zatruwania wiecej zabijania młodych ludzi pomagało jej w tym społeczenstwo i to nie jako forma...rozwiń całość

  Bardzo dobrze tylko policja powinna odnaleśc zaufanie do siebie by w tym procederze zatruwania wiecej zabijania młodych ludzi pomagało jej w tym społeczenstwo i to nie jako forma kapowania ale z moralnego obowiazku .Ludzie powinni znać telefon zaufania do tego wydziału policji-zaufania !/podać go publicznie/ Takie plantacjie sa i chyba w domach,mieszkaniach !zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo