Żużlowiec zawsze jeździ w lewo...

  Żużlowiec zawsze jeździ w lewo...

  Karolina Koziolek

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Żużlowiec zawsze jeździ w lewo...
  Solidarność tonie. A do tego chwyta się brzytwy. Tak niektórzy komentują wczorajsze podpisanie umowy wielkopolskiej Solidarności z żużlowcem Adamem Skórnickim.
  Żużlowiec zawsze jeździ w lewo...
  Powiedziałabym, że nawet nie o to chodzi. Nie podobają mi się ani pikniki rodzinne, ani zloty motocyklowe, ani motocykliści. Obawiam się, że to wszystko wizerunkowo niewiele związkowi pomoże. Robi się tylko jeszcze większa cepeliada.

  Komu dziś z młodych ludzi zależy na tym, aby wstąpić do związku zawodowego?! Kiedyś w ruchu (niekoniecznie w związku) był prawie każdy pracujący. Dziś, gdy wypowiada się słowo "solidarność" przed oczami stają jakieś czarno-białe zdjęcia sprzed kilkudziesięciu lat. Albo nagrody, obchody, medale... Nuda i nie warto sobie tym głowy zawracać.

  Fakt, Solidarności przydałoby się trochę odświeżenia. Po 30 latach słuszna wydaje się próba usłyszenia słowa "solidarność" w nowym brzmieniu . Działacze chcą, żeby go słuchać przy ryku silnika. Ja pewnie go nie usłyszę, ale znajdą się tacy, którym to pomoże. Bo sport łączy, dobre emocje wywołuje, ale złośliwi i tak powiedzą, że Poznań nawet "S" sportem promuje.

  Poza tym czy Adam Skórnicki najlepiej się do tego nadaje? Przecież żużlowiec na stadionie jeździ zawsze w lewo...

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo