Rawicz: Oszustka wyłudzała kredyty

  Rawicz: Oszustka wyłudzała kredyty

  KWP w Poznaniu

  Trzy miesiące aresztu rawicki sąd zastosował wobec 42-letniej oszustki. Funkcjonariusze udowodnili, że kobieta wyłudziła kredyty na ponad 230 tysięcy złotych. Wiele wskazuje na to, że kwota ta będzie znacznie większa bowiem sprawa ma charakter rozwojowy.
  Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z Rawicza od ponad pół roku przyglądali się "działalności" prowadzonej przez 42-letnią mieszkankę Rawicza. Wszystko wskazywał na to, że kobieta z pożyczek i kredytów uczyniła sobie źródło dochodów.


  Kobiecie przedstawiono kilkanaście zarzutów dotyczących oszustwa. Zaangażowani w prowadzoną przez siebie sprawę policjanci udowodnili, że proceder ten trwał od około 3 lat. Zebrany przez funkcjonariuszy materiał dowodowy wykazał, że sprawczyni dokonała wyłudzenia kilkunastu kredytów i pożyczek na kwotę ponad 230 tys. zł. Było to możliwe ponieważ 42-latka zatajała posiadane zadłużenia, jednocześnie zawyżała swoje dochody. Kobiecie przedstawiono kilkanaście zarzutów dotyczących oszustwa, jednak to nie wszystko bowiem sprawa ma charakter rozwojowy i nie są też wykluczone kolejne zatrzymania. Wobec 42-latki sąd zastosował 3 miesięczny areszt. Grozi jej do 8 lat pozbawienia wolności.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo