Września: Pożegnanie komendanta Krzysztofa Orła

  Września: Pożegnanie komendanta Krzysztofa Orła

  Karolina Barełkowska

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Bryg. Krzysztof Orzeł, komendant wrzesińskiej straży pożarnej tylko do poniedziałku pozostaje szefem tej jednostki. Potem odchodzi. Tym razem nie do innej jednostki, ale na emeryturę. W piątek nastąpiło oficjalne pożegnanie strażaka oraz powierzenie pełnienia obowiązków komendanta mł. bryg. Robertowi Wojtkowiakowi.

  - W pewnym momencie życia trzeba podjąć pewną decyzję. Ja podjąłem o przejściu na emeryturę. Nie ma w tej decyzji żadnego podtekstu, nie trzeba się niczego doszukiwać - podkreślał Krzysztof Orzeł. - Spędziłem w tej komendzie 2,5 roku. Był to jednak czas bardzo intensywnej pracy. W jednostce pracuje bardzo zdyscyplinowany, ambitny zespół - podkreślał w piątek.

  Komendant Orzeł nie wyjawił powodów tak wczesnego odejścia na emeryturę. Dla wielu było to zaskoczenie. Wiadomo jednak, że decyzja ta ma podłoże osobiste.

  Obecni na pożegnaniu goście bardzo pozytywnie ocenili pracę komendant Orła.
  - Komendant zawsze był bardzo zaangażowany w realizacje wszystkich podejmowanych przedsięwzięć. Cechowała go rzetelność oraz staranność wykonywanych zadań - podkreślił mł. bryg. Adam Langner, zastępca komendanta Wojewódzkiego PSP w Poznaniu.

  Krzysztof Orzeł z Wrześnią związany był od września 2008 roku. Wcześniej pracował w straży pożarnej w Gnieźnie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo