Poznań: Konkurs fotograficzny dla miłośników zwierząt

  Poznań: Konkurs fotograficzny dla miłośników zwierząt

  Elżbieta Podolska

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Nowe ZOO i Głos Wielkopolski zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym. Wszyscy ci, którzy kochają zwierzęta, lubią chodzić do ZOO, fotografować i utrwalać nietypowe momenty moją okazję wygrać aparat fotograficzny.
  Od dzisiaj do 1 marca czekamy na zrobione przez Was zdjęcia przedstawiające zwierzę zamieszkujące teren Nowego ZOO w Poznaniu. Każdy może nadesłać trzy fotografie wyłącznie w formie elektronicznej w postaci pliku JPG o wymiarach min. 1200x1600 pikseli, załączone do poczty elektronicznej w plikach nie przekraczających 1MB. W tytule należy zamieścić hasło "Zwierzęta w Nowym ZOO", a w treści listu elektronicznego należy podać: tytuł pracy, imię i nazwisko, adres autora, telefon kontaktowy, komentarz do zdjęcia, nazwę fotografowanego zwierzęcia, miejsce dokonania zdjęcia oraz oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do zdjęć oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby prowadzenia konkursu. Zgłoszenia należy przesyłać na adres martagrze@gmail.com lub promocja@glos.com.

  Nagrodą główną jest cyfrowy aparat fotograficzny Olympus FE-4010, zaproszenie dla czteroosobowej rodziny do Nowego ZOO połączone ze indywidualnym zwiedzaniem ogrodu z przewodnikiem i uczestnictwem w karmieniu zwierząt oraz publikacja nagrodzonego zdjęcia w "Głosie Wielkopolskim" oraz na stronie internetowej www.zoo.poznan.pl.

  Preczytaj regulamin konkursu fotograficznego

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Może się nie znam

  dziodu (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 37 / 45

  ale warto by było dopisać do regulaminu punkt mówiący o tym, że nie wolno zgłaszać do konkursu zdjęć przetworzonych za pomocą np. photoshopa

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo