Skórzewo: Na os. Przyjaznym powstanie 200 domów szeregowych

  Skórzewo: Na os. Przyjaznym powstanie 200 domów szeregowych

  Katarzyna Wozińska

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Szeregowce na osiedlu Przyjaznym cieszą się dużym zainteresowaniem

  Szeregowce na osiedlu Przyjaznym cieszą się dużym zainteresowaniem ©Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk

  W ciągu ostatnich trzech miesięcy 26 domów na osiedlu Przyjaznym znalazło nabywców. Deweloper wciąż przyjmuje zapisy na kolejne etapy. Na czym polega tajemnica osiedla w podpoznańskim Skórzewie?
  Szeregowce na osiedlu Przyjaznym cieszą się dużym zainteresowaniem

  Szeregowce na osiedlu Przyjaznym cieszą się dużym zainteresowaniem ©Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk

  Docelowo na osiedlu Przyjaznym ma powstać 200 domów szeregowych. Obecnie 30 z nich jest już zamieszkałych, a kolejne 30 właśnie się buduje. Oprócz szeregowców deweloper właśnie wprowadził do oferty domy bliźniacze.

  - Jednym z głównych atutów naszych domów szeregowych jest to, iż każdy z nich ma pełną własność, czyli wydzieloną księgę wieczystą. Większość deweloperów sprzedaje tego typu budynki jako mieszkania, a my - jako domy.
  To umożliwia mieszkańcom samodzielne decydowanie o swojej posesji, bez konieczności konsultowania ze wspólnotą - mówi Paweł Grzegorczyk, specjalista ds. marketingu Przedsiębiorstwa A. Grzegorczyk.

  Budynki szeregowe mają powierzchnię od 79,9 do 92,4 mkw. Metraż ogrodów zaczyna się od 137 mkw. do nawet 300 mkw. przy skrajnych działkach. Warto podkreślić, iż klient otrzymuje dom z pełnym zewnętrznym wykończeniem, tzn. z nawiezioną ziemią, zasianą trawą, ogrodzonym ogrodem. - Dodatkowo tarasy i schody zewnętrzne są zadaszone i wykończone brukowymi płytami tarasowymi. To kolejne atuty, które wyróżniają nasze osiedle - dodaje P. Grzegorczyk.

  Domy bliźniacze mają powierzchnię od 110,7 do 121,6 mkw., a ich działki do 500 mkw. W każdym budynku w stanie deweloperskim znajdują się kompletne instalacje: grzewcza z piecem gazowym ze sterowaniem radiowym i grzejnikami, elektryczna, telefoniczna, alarmowa, TV Sat i internetowa. W standardzie są również rolety zewnętrzne na parterze oraz schody żelbetonowe. Każdy dom posiada osobne ściany, które zapewniają lepszą izolację akustyczną.

  Wewnątrz osiedla znajdą się drogi z kostki brukowej, oświetlenie, place zabaw, punkty usługowe. Kilkaset metrów od osiedla jest nowe gimnazjum, a co najważniejsze, około kilometra od inwestycji Przedsiębiorstwa A. Grzegorczyk znajdzie się węzeł obwodnicy Poznania, która połączy się z autostradą A1. Umożliwi to szybkie przedostanie się na drugą stronę miasta i do centrum.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo