Poznań: Nowe inwestycje Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald"

  Poznań: Nowe inwestycje Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald"

  Katarzyna Wozińska

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Spółdzielnia Mieszkaniowa "Grunwald" w Poznaniu oddała właśnie do użytku swoją najnowszą inwestycję mieszkaniową. Lokalizacja domów przy ulicy Sieradzkiej jest niewątpliwie wielkim atutem. Niektórzy nawet porównują usytuowanie tych nowo powstałych domów do starego Sołacza.
  Nowy budynek SM "Grunwald" przy ul. Rynarzewskiej

  Nowy budynek SM "Grunwald" przy ul. Rynarzewskiej ©SM "Grunwald"

  Enklawa w środku miasta. Wieloletnie drzewa, zagospodarowane sąsiednie działki, zieleń, cisza, istniejące wewnętrzne drogi oraz pełna infrastruktura techniczna. Miejsce to jest idealne dla osób, które po całym dniu pracy chcą odpocząć od problemów i miejskiego zgiełku. Zamieszkanie w tak atrakcyjnej dzielnicy gwarantuje całą infrastrukturę, która jest niezbędna do wygodnego życia. Nie powstanie w tej okolicy żaden budynek wielorodzinny ani zakład przemysłowy.

  Domy jednorodzinne przy ul. Sieradzkiej uzupełniają istniejącą zabudowę jednorodzinną między ulicami Świebodzińską i Sieradzką. Do zamieszkania są już tylko dwa budynki jednorodzinne w zabudowie szeregowej, w budynku 4-segmentowym. Każdy z segmentów ma powierzchnię 213,66 mkw. Powierzchnia działek pod segment A1 wynosi 177 mkw. oraz 285 mkw. (segment skrajny B1).

  Na parterze domu znajdują się garaż, kotłownia z pralnią, pokój, pomieszczenie gospodarcze, garderoba, łazienka oraz korytarz z wyjściem do ogrodu. Na piętrze znajduje się salon z wyjściem na taras, kuchnia z jadalnią, jeden pokój z balkonem oraz toaleta. Na drugim piętrze znajdują się trzy pokoje (w tym jeden z balkonem), garderoba oraz łazienka. Balkony usytuowane są od strony rontowej budynku.

  Spółdzielnia Mieszkaniowa "Grunwald" w Poznaniu oferuje również mieszkania w nowoczesnym budynku wielorodzinnym realizowanym przy ulicy Rynarzewskiej, także na Grunwaldzie. Budynek usytuowany będzie kameralnie, bo około 26 metrów od ulicy. Bliskość centrum miasta i dogodne połączenie z nim kilkoma liniami autobusowymi, to wręcz idealna lokalizacja zarówno dla ludzi dojrzałych, jak i młodych.

  Mieszkania zostały zaprojektowane tak, by zadowolić osoby o różnych potrzebach a także, co ważne, możliwościach finansowych. Budynek ma siedem pięter, a na nich 40 mieszkań dla osób, które nie potrzebują dużego metrażu mieszkania - jednopokojowe, a także, dla potrzebujących więcej przestrzeni - mieszkania dwu- i trzypokojowe.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Wieżowce na kupie

  Mieszkaniec Poznań (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 35 / 33

  Chyba jakis idiota wkleił potężny wieżowiec 4 metry obok drugiego 7-pietrowego wieżowca z lat '60. Nowy blok całkowicie zasłoni stary blok od słońca od wschodu . To jet poprostu skandal dla ......rozwiń całość

  Chyba jakis idiota wkleił potężny wieżowiec 4 metry obok drugiego 7-pietrowego wieżowca z lat '60. Nowy blok całkowicie zasłoni stary blok od słońca od wschodu . To jet poprostu skandal dla ... prokuratora o niesamowity przekręt. Ciekawe kto (personalnie) wydał zgode na budowę tego badziewia....Skandal i olbrzymie przestepstwo...zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Nowe inwestycje SM Grunwald

  Marych (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 28 / 26

  Czy to jest bezpłatna reklama inwestycji SM Grunwald? Sprzedaż idzie kiepsko? No to trzeba obniżyć ceny. Takie jest prawo rynku.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo