Londyn: Zamordowano studenta pochodzącego z Gniezna

  Londyn: Zamordowano studenta pochodzącego z Gniezna

  Karolina Barełkowska

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Gnieźnieńska policja przerwała poszukiwania 27-letniego Michała M. Jak się okazało ciało mężczyzny zostało znalezione w Londynie, gdzie od trzech lat studiował. Według informacji policji, przekazanych przez ojca mężczyzny, został on zamordowany. W związku z tą sprawą zatrzymane zostały dwie osoby - kobieta oraz mężczyzna.
  - Michał M. ostatni raz widziany był 11 stycznia tego roku w swoim mieszkaniu w Londynie, gdzie studiował. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z bliskimi - informowała w ubiegłym tygodniu mł. asp. Anna Osińska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej policji w Gnieźnie. Jego poszukiwania prowadzone było zarówno na terenie Wielkiej Brytanii przez angielską policję jak i Polski, przez śledczych z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.
  Pod koniec zeszłego tygodnia zwrócili się oni jeszcze do mediów o pomoc w odnalezieniu 27-letniego Michała. Apelowali o kontakt do osób, które mają jakiekolwiek wiadomości pozwalające ustalić, co stało się z gnieźnianinem.

  - Niestety finał tej sprawy okazał się tragiczny - przyznaje mł. asp. Anna Osińska, oficer prasowy KPP w Gnieźnie. - W niedziele ojciec 27-latka poinformował gnieźnieńskich policjantów z Zespołu Poszukiwań o odnalezieniu ciała syna w Londynie - dodaje rzecznik prasowy gnieźnieńskiej policji.

  Na chwilę obecną nie są znane szczegóły tej tragedii. Londyńska policja bada okoliczności tego zdarzenia. Według informacji, które podają angielskie media, mężczyzna zmarł w wyniku obrażeń głowy, twarzy i szyi.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo