Skrzynki: Śledczy badają, co było powodem tragedii

  Skrzynki: Śledczy badają, co było powodem tragedii

  SAGA

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Śledczy spróbują sprawdzić, co mogło wpłynąć na decyzję mieszkańca Poznaniu o spaleniu siebie i 2,5-letniej córeczki. Jak informowaliśmy wczoraj, najbardziej prawdopodobną hipotezą jest "samobójstwo poszerzone" (choć oficjalnie żadna z wersji nie została jeszcze wykluczona).
  Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna, który w poniedziałek zajmował się dzieckiem, nie zachowywał się w sposób, który by wskazywał, że ma plan uśmiercenia siebie i córki. Sprawdzane są więc połączenia telefoniczne z jego numerem, bo nie jest wykluczone, że późnym popołudniem dowiedział się o czymś, co go poważnie wzburzyło. Być może ktoś go poinformował, że jego partnerka złożyła zawiadomienie o psychicznym znęcaniu się nad nią, być może chodziło o coś zupełnie innego.

  Niejasne pozostają też okoliczności śmierci. Zabezpieczono próbki z auta i odzieży zmarłych, by sprawdzić, czy (a jeśli tak - jakiej) użyto substancji do podpalenia. Zlecono też badania toksykologiczne, by sprawdzić, czy ojciec i dziecko byli odurzeni. Na ich zwłokach nie znaleziono śladów zabójstwa.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo