Xbox One w Poznaniu: W City Parku zaprezentowano najnowszą...

Xbox One w Poznaniu: W City Parku zaprezentowano najnowszą konsolę [ZDJĘCIA]

KAB

Głos Wielkopolski

Głos Wielkopolski

Xbox One w Poznaniu: W City Parku zaprezentowano najnowszą konsolę
1/16
przejdź do galerii

Xbox One w Poznaniu: W City Parku zaprezentowano najnowszą konsolę ©Paweł Miecznik

W nietypowy sposób promowano w czwartek wieczorem w Poznaniu najnowszą konsolę do gier firmy Microsoft.
Domówka podczas której zaprezentowano najnowszą konsolę odbyła się w apartamencie na trzecim piętrze jednego z budynków w City Parku. Zaproszone zostały osoby, które wygrały konkursy organizowane przez organizatora i lokalne media. Można było pograć w najnowsze gry, sprawdzić możliwości technologii Kinect, wykorzystywanej w grach, w których kontrolerem jest nasze własne ciało, a nawet wygrać konsolę w losowaniu.


- Zorganizowaliśmy tę domówkę, bo konsola jest właśnie takim centrum multimedialnym w domu i chcieliśmy pokazać ją w taki sposób, w jaki jest ona normalnie użytkowana przez osoby, które te konsolę mają. Za pomocą odpowiednich aplikacji rozrywkowych możemy nie tylko grać w gry, ale też oglądać filmy na YouTube albo rozmawiać przez Skype nie ruszając się z kanapy. Robimy takie spotkania od 5 września, czyli od oficjalnej premiery konsoli Xbox One w Polsce - to już czwarta domówka. Pokazujemy pełen katalog gier, produkowanych przez Microsoft i innych wydawców - mówi Tomek Świeściak z biura prasowego Xbox Polska.

Przedpremierową nowością, w która można było zagrać na spotkaniu, a do sklepów trafi dopiero w październiku, była gra Forza Horizon 2 - nietypowa gra samochodowa, której motywem przewodnim jest festiwal muzyczno-samochodowy. Ścigamy się w niej pięknymi samochodami po kurortach Europy Południowej.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Gorący temat

Wideo