Głos Rock Festiwal: Dwie Ryby zagrają w Eskulapie

Głos Rock Festiwal: Dwie Ryby zagrają w Eskulapie

Marek Zaradniak

Głos Wielkopolski

Głos Wielkopolski

Fish wystąpi w Poznaniu w klubie Eskulap 9 października podczas Głos Rock Festiwalu. Tego wieczoru słuchać będziemy też grupy Ryba & The Witches.
Fisha usłyszymy w Poznaniu 9 października

Fisha usłyszymy w Poznaniu 9 października ©Robin Stanley

To już niemal za dwa tygodnie, bo w czwartek 9 października spotkamy się na kolejnym koncercie z cyklu "Głos Rock Festiwal". Jego gwiazdą będzie Fish. Podobnie jak w ubiegłym roku wykona on muzykę ze swej najnowszej płyty "A Feast Of Consequences". W programie wieczoru znajdzie się jednak aż jedenaście utworów, których nie słyszeliśmy podczas koncertów w październiku zeszłego roku. Album ten Fish dedykował swojemu ojcu i matce, a także swoim dziadkom i wszystkim, którzy zostali ranni lub polegli podczas I wojny światowej. Ta pierwsza od sześciu lat solowa płyta tego artysty przyniosła wiele brzmień akustycznych. Najważniejszą kompozycją płyty jest "The High Wood" - pięcioczęściowa opowieść o wojnie, dla której inspiracją stały się właśnie wątki z życia dziadków Fisha.

Na październikowym koncercie Fisha po raz pierwszy w historii jego polskich koncertów zagra też support - poznańska grupa Ryba & The Witches

Głos Rock Festiwal - Fish
Eskulap (ul. Przybyszewskiego 39), 9 października, godzina 20
bilety: do 30.09. - 100 zł, od 1.10. - 120 zł
Możesz wiedzieć więcej! Kliknij i zarejestruj się: www.gloswielkopolski.pl/piano


Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Gorący temat

Wideo