Film
Odc. 2/4: Broń cenna jak życie

Jak powstańcy zdobywali uzbrojenie?

Rozwiń

Jak powstańcy zdobywali uzbrojenie?

W 2. odcinku "Tajemnic Państwa Podziemnego" opowiadamy, jak powstańcy zdobywali i konstruowali uzbrojenie w oblężonym mieście. Sprawdzamy też, jak działały Błyskawice, Piaty, powstańcze katapulty, granatniki i miotacze płomieni. Obejrzyj go lub przejdź do pełnego wydania Powstania Warszawskiego.

Obejrzyj wszystkie odcinki
Zwiń
Obejrzyj wideo
Losowanie Lotto: Szóstka w Poznaniu i w Mosinie! Grałeś?...

Losowanie Lotto: Szóstka w Poznaniu i w Mosinie! Grałeś? Sprawdź kupon! [ZDJĘCIA]

BAZA, KAS

Głos Wielkopolski

Aktualizacja:

Głos Wielkopolski

Losowanie lotto: Jedna szóstka w Poznaniu - przy Grunwaldzkiej 15, druga w Mosinie
1/9
przejdź do galerii

Losowanie lotto: Jedna szóstka w Poznaniu - przy Grunwaldzkiej 15, druga w Mosinie ©KAS

Po losowaniu Lotto z soboty 20 września trzy osoby cieszyły się z prawidłowego skreślenia wszystkich sześciu liczb. Aż dwa zwycięskie zakłady zawarto w Wielkopolsce: w Poznaniu w punkcie przy ul. Grunwaldzkiej 15 oraz w kolekturze przy ul. Farbiarskiej w Mosinie.
- Już do nas dzwonili z Lotto - śmieją się pracownice w sklepie spożywczym przy Grunwaldzkiej 15, w którym kupiony został zwycięski los.

- Chyba kojarzę tego gracza - mówi Danuta, ekspedientka która na ogół sprzedaje losy. Nic dziwnego - zwycięzca z Poznania kupił osiem zakładów na kilka losowań i sam wybrał liczby. - Częściej gracze kupują los na "chybił trafił" - dodaje.

Taka taktyka sprawdziła się w przypadku gracza z Mosiny - dzięki metodzie na "chybił trafił" dołączył do grona lottomilionerów.


W sobotnim losowaniu padły liczby 15, 17, 25, 28, 46 i 47. Prawidłowo wytypowała je tylko jedna osoba: mieszkaniec Suwałk, który wzbogacił się o przeszło 4,4 mln złotych. Wielkopolanom szczęście przyniosły zakłady Lotto z Plusem, za komplet trafień gwarantujące 1 mln zł. W tym wypadku kulki wskazały: 2, 11, 15, 41, 45, 47.
Możesz wiedzieć więcej! Kliknij i zarejestruj się: www.gloswielkopolski.pl/piano


Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Gorący temat

Wideo