GIMbaza 2014: Wybierz z nami najlepsze poznańskie gimnazjum!

GIMbaza 2014: Wybierz z nami najlepsze poznańskie gimnazjum!

Katarzyna Sklepik

Głos Wielkopolski

Aktualizacja:

Głos Wielkopolski

Gimnazjum to, wbrew pozorom, najważniejsza szkoła, do której uczęszcza młody człowiek. Bo to właśnie tu - podczas trzech lat nauki - musi podjąć ważne życiowe decyzje. Te związane z dalszą edukacją i przyszłą pracą zawodową. Dlatego oferta tych szkół musi być szeroka.
GIMbaza 2014: Wybierz z nami najlepsze poznańskie gimnazjum

GIMbaza 2014: Wybierz z nami najlepsze poznańskie gimnazjum ©Polskapresse

W Poznaniu uczniowie mają z czego wybierać. Są gimnazja dwujęzyczne, artystyczne i sportowe. Dla humanistów i miłośników przyrody, utalentowanych matematyków i przyszłych inżynierów. Przyciągają młodzież nie tylko ciekawymi lekcjami, ale także zajęciami dodatkowymi, podczas których rozwija swoje zainteresowania i talenty.Zapytacie, gdzie są takie szkoły? Na sąsiedniej ulicy, na drugim osiedlu. Tuż obok. Wystarczy się rozejrzeć.

By ułatwić tegorocznym szóstoklasistom wybór szkoły, zapraszamy gimnazjalistów, absolwentów i nauczycieli gimnazjum do wspólnej zabawy. Po prostu: szukamy najbardziej odjechanej Gimbazy dla gimbusa!

GIMBAZA2014 - ZAGŁOSUJ NA SWOJE GIMNAZJUM!Jesteś uczniem lub absolwentem gimnazjum? Nauczycielem lub rodzicem gimnazjalisty? Nie zwlekaj, oddaj głos na - twoim zdaniem - najlepsze gimnazjum w Poznaniu. Masz na to czas do 2 października, godziny 23.59.

Wskaż gimnazjum, w którym nauka łączy się z dobrą zabawą. Gdzie zawiązują się przyjaźnie na całe życie. Rozbudza się ciekawość świata i rozwija pasje. Zdobywa wiedzę i umiejętności, pozwalające na kontynuowanie nauki w wymarzonym liceum ogólnokształcącym, technikum lub szkole zawodowej.

Pamiętajmy, że współczesne gimnazja nawiązują do starożytnej tradycji gymnasionów, w których zrodziła się tradycja pielęgnowania ciała i umysłu. To one stały się miejscem publicznych dyskusji, dociekań filozoficznych, refleksji i spotkań towarzyskich. Tworzyły się w nich swego rodzaju szkoły.

W naszym plebiscycie "Gim-baza 2014" prezentujemy publiczne gimnazja (prowadzone przez miasto Poznań), które pomogą uczniom zadbać o ciało - zapewniając bogatą ofertę klas i zajęć sportowych, oraz o ducha - którego napełnią wszechstronną wiedzą humanistyczną, przyrodniczą, matematyczną i wzbogacą go o kolejne doświadczenia.

Znasz takie gimnazjum? Zagłosuj na nie!

Chcesz zgłosić swoją szkołę?
Nie znalazłeś w rankingu swojego gimnazjum? Chcesz je zgłosić do zabawy?
Nic prostszego: wyślij krótki opis swojej szkoły ze zdjęciem na adres: k.sklepik@glos.com.Komentarze (6)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
głosujcie

KONI I JULI (gość)

Zgłoś naruszenie treści

Głosujcie na gimnazjum nr. 7. Jest najlepszeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jejeje achaaaa ona to super naj szkoła na świecie polecam

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
żal pozostanie

isia (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

Taaaak było cudowne gimnazjum, na os. Bohaterów II Wojny Światowej GIMNAZJUM 24, TO BYŁA SZKOŁA DO KTÓREJ WRACAŁAM NAWET JAK STUDIOWAŁAM ,KTOŚ ZAPYTA :ALE PO CO? ODPOWIEM MIEJSCE MAGICZNE GDZIE...rozwiń całość

Taaaak było cudowne gimnazjum, na os. Bohaterów II Wojny Światowej GIMNAZJUM 24, TO BYŁA SZKOŁA DO KTÓREJ WRACAŁAM NAWET JAK STUDIOWAŁAM ,KTOŚ ZAPYTA :ALE PO CO? ODPOWIEM MIEJSCE MAGICZNE GDZIE NAUCZYCIELE BYLI PRZYJACIÓŁMI UCZNIÓW, GDZIE MOŻNA BYŁO PRZYJŚĆ POROZMAWIAĆ, SZUKAĆ OPARCIA I POMOCY W ROZWIĄZYWANIU TRUDNYCH PROBLEMÓW, PO PROSTU BYĆ SOBĄ……. SZKOŁĘ ZAMKNIĘTO A BUDYNEK ODDANO SALEZJANOM, NAUCZYCIELE O ILE ZNALEŻLI PRACĘ GDZIEŚ SĄ, A CO Z NAMI ABSOLWENTAMI GDZIE MY MAMY TERAZ SWÓJ AZYL…… ŻAL I PUSTKA zwiń

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Psuje z Kolegiackiego czuwają - uważajcie dzieciaki!!!

rodzic (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 5

A może to kolejna sonda, które by tak gimnazjum rozwiązać?... Psuje z Kolegiackiego czuwają - uważajcie dzieciaki!!!

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
sdsdsds

dsdsdsdsd (gość)

Zgłoś naruszenie treści

Najlepsze gimnazjum to 25!!!!!

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
G 24

poznaniak (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 5 / 1

Głosowałbym za G 24, ale je PO z zausznikami p. Grobelnego zlikwidowało....
Teraz 16.11. musze zadbać by PO więcej nic nie likwidowało.
"Nie niszczę Poznania - nie głosuję na PO Grobelnego".

Zdjęcie autora komentarza
PROPONUJĘ - GIMNAZJUM NR 1

Jędrzej Oksza-Płaczkowski

Zgłoś naruszenie treści / 2 / 3

IM.GEN.KAZIMIERZA RASZEWSKIEGO, ul.Kazimierza Wielkiego 17; 61-823 Poznań

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Gorący temat

Wideo