Konin: Szukali przyszłych top model

  Konin: Szukali przyszłych top model

  OBAR

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Kilkadziesiąt osób z Konina i okolic wzięło udział w pierwszym w mieście castingu na gwiazdy modelingu. Kandydatki i kandydaci na konińskie top model przez kilka godzin prezentowali się przed kamerą. Wzięli też udział w sesji fotograficznej.
  W holu Konińskiego Domu Kultury jedna z agencji reklamowych zorganizowała pierwszy w mieście casting na modelki i modeli.

  - Chcieliśmy zobaczyć jakie jest zapotrzebowanie w Koninie na tego typu castingi. Liczba uczestników przerosła nasze oczekiwania - mówi Ewelina Owczarek, właścicielka agencji Face Model Management w Koninie. - Szukamy nowych twarzy, które będziemy mogli wysłać do Warszawy, Poznania, czy jeszcze dalej. Zwracamy przede wszystkim uwagę na wzrost i figurę - dodaje Owczarek.

  Przedstawiciele agencji mierząc i ważąc kandydatów wyłaniali te najbardziej odpowiadające ideałowi. Wymiary idealnej modelki powinny bowiem oscylować w granicach 90/60/90. Marzące o karierze w modelingu młode kobiety nie mogą mieć też mniej niż 170 cm wzrostu.

  Na konińskim castingu specjaliści sprawdzali jak kandydatki i kandydaci zachowują się przed kamerą oraz przed obiektywem aparatu. Większość z nich po raz pierwszy uczestniczyła w takim przedsięwzięciu. - Chcę się sprawdzić. Jestem ciekawa, czy nadaję się do tego zawodu. Nie myślałam wcześniej, żeby zostać modelką. Traktuję to bardziej jako zabawę - mówi 19-letnia Sylwia Balcerzak z Konina.

  Wyłonione w wyniku castingu osoby zostaną zaproszone do kolejnego etapu. Konińska agencja poszukująca modelek i modeli do sesji fotograficznych, reklam i na wybiegi zamierza podobne castingi przeprowadzić w Kole, Słupcy i Turku.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo