Gniezno: Znaleziono zwłoki mężczyzny

  Gniezno: Znaleziono zwłoki mężczyzny

  Karolina Barełkowska

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Zwłoki mężczyzny znaleziono we wtorek w jednym z mieszkań przy ulicy Zabłockiego w Gnieźnie. Trwa wyjaśnianie okoliczności jego śmierci. I ewentualnych związków ze zdarzeniem spod Torunia.
  - Śledczy ustalają osoby, które mogą mieć związek z tą sprawą. Mieszkanie, w którym ujawniono ciało, było wynajmowane - poinformował nas podinsp. Artur Borowiak rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Na miejscu zdarzenia we wtorek pracowała ekipa z laboratorium kryminalistycznego KWP.

  Kim był mężczyzna, jak doszło do jego śmierci, czy były w to zamieszane osoby trzecie? - tego śledczy nie chcą ujawniać.

  Nieoficjalnie mówi się, że sprawa może być powiązana z niedawnym znalezieniem zwłok kobiety pod Toruniem. Jednak zarówno tamtejsza Prokuratura Okręgowa, jak i policja nie chcą mówić o żadnych szczegółach.

  - W środę około południa będziemy mogli podać więcej informacji na ten temat - ucina podinsp. Wioletta Dąbrowska z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. W komunikacie podaje jedynie, że w poniedziałek około godz. 21.30 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Toruniu odebrał telefon alarmowy. Przypadkowy przechodzień poinformował funkcjonariusza o odnalezieniu na terenie kompleksu leśnego w gminie Zławieś Wielka zwłok kobiety. Obecnie policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w tej sprawie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Toruń Centrum Zachód - informuje podinsp. Dąbrowska.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo