Sytuacja bez wyjścia

  Sytuacja bez wyjścia

  Michał Kopiński

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Sytuacja bez wyjścia
  Zła decyzja sądu - aż korci, żeby tak powiedzieć, czytając fragmenty historii 33-letniej Agnieszki, której sąd odbierze lada moment kolejne dziecko.
  Sytuacja bez wyjścia
  Bo chłopiec jest przy piersi matki, bo ona kocha go całym sercem. Zła decyzja sądu - bo przecież lekarz przyznaje, że gdy matkę i dziecko łączy więź, to ich rozdzielanie jest decyzją najgorszą z możliwych. W końcu zła decyzja, bo nie wierzę, że karmiąca kobieta nie będzie podczas odbierania jej synka walczyła. W szpitalu może dojść do strasznych scen.

  Ale nie napiszę, że sąd podjął złą decyzję. Bo kiedy czytam o tym, jak kobieta i jej partner zajmowali się w przeszłości swoimi dziećmi, to czuję złość. Kiedy czytam, że według sądu matka cierpi na chorobę, która wychowanie dziecka jej uniemożliwi, to myślę o tym, jak to mogłoby się skończyć. W końcu, kiedy słyszę pracownika MOPR, który mówi, że pozostawienie w tej rodzinie dziecka zagraża jego życiu - przechodzą mi po plecach ciarki.

  Nie potrafię rozstrzygnąć, jak będzie - dla tej rodziny, ale przede wszystkim dziecka - lepiej. Mam tylko nadzieję, że to, co wydarzy się w szpitalu, nie sprawi, że będzie jeszcze gorzej.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Dobra decyzja!

  charlee (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 13 / 13

  Mieszkam tam 15 lat kilka domów dalej. To co ja widziałem zakrawa o pomste do nieba. Lepiej będą mieli w najgorszym domu opieki niż w ich rodzinnym. Facet potrafił gonić z siekierą sąsiada, nie...rozwiń całość

  Mieszkam tam 15 lat kilka domów dalej. To co ja widziałem zakrawa o pomste do nieba. Lepiej będą mieli w najgorszym domu opieki niż w ich rodzinnym. Facet potrafił gonić z siekierą sąsiada, nie mają prądu, nie wiadomo gdzie sie myją, chata zapuszczona. Dziecko wozili w taczce bo nie mieli wózka tak ukryte żeby nie zabrano im go. Masakrazwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo