Poznań: UAM zagra z Orkiestrą

  Poznań: UAM zagra z Orkiestrą

  Agnieszka Kurka, UAM

  Kącik tworzenia biżuterii z makaronu i pokaz strojów historycznych to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowali członkowie Wydziałowego Centrum Wolontariatu "Volontario" Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM przy sztabie Wielkopolskiego Centrum Edukacji Medycznej. W najbliższą niedzielę, 9 stycznia 2011 roku, Uniwersytet zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.
  W ramach programu WOŚP "Dżungla" w holu Rektoratu UAM wolontariusze pokażą, jak tworzyć maski karnawałowe czy kontur postaci. Będą także zabawy z chustą KLANZA, pląsy, gra planszowa i malowanie twarzy.

  Na stoisku Koła Naukowego Przyrodników pojawią się psy, owady i węże. Sekcja biotechnologiczna przeprowadzi warsztaty orgiami, sekcja teriologiczna warsztaty z odlewania śladów w gipsie, a zainteresowani wirusologią będą izolować DNA z kiwi.

  Nie zabraknie także programu artystycznego, w tym występu najmłodszych tancerek "Kolejorz Girls" oraz pokazu psów Golden Retriever i psów Policyjnych.

  Imprezy odbędą się w holu Rektoratu UAM przy ul. Wieniawskiego 1, w niedzielę, 9 stycznia 2011 roku, w godzinach od 9:00 do 17:00.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Pani Agnieszko !

  Widukind (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 21 / 21

  Co z tymi orgiami ? Czy one będą live czy tylko z taśmy ? Proszę o szczegóły albowiem rzecz mnie bardzo zaciekawiła.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo