Kolej: Kaliszanin dostanie odszkodowanie za stopioną...

  Kolej: Kaliszanin dostanie odszkodowanie za stopioną podeszwę

  and

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  To wręcz niewiarygodne! W pociągach PKP jest tak gorąco, że podróż można przypłacić... stopioną podeszwą buta, o czym przekonał się pewien kaliszanin. Teraz dostanie odszkodowanie od kolei
  Dokładnie rok temu Ireneusz Marczyński wybrał się w podróż pociągiem z Kalisza do Poznania. Kiedy wysiadł na dworcu , zorientował się, że coś jest nie tak z jego butem. Okazało się, że podeszwa stopiła się pod wpływem rozgrzanego grzejnika, który znajdował się tuż pod siedzeniem w jednym z wagonów. Mężczyzna przez blisko rok walczył o odszkodowanie i co ciekawe, udało mu się! Niedawno otrzymał list, w którym PKP przyznają się do błędu i zapowiadają wypłatę odszkodowania. Jednocześnie kolej, za pośrednictwem jednego z dyrektorów, deklaruje na piśmie, że podjęła działania ,,mające na celu zapobieżenie tego typu incydentom w przyszłości''.

  - Na szczęście podeszwa była gruba i nie poparzyłem sobie nogi - wspomina Ireneusz Marczyński, który postanowił, że nie popuści przewoźnikowi. Jeszcze na poznańskim dworcu udał się do informacji PKP.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo