Policja: Będą zmiany na stanowiskach

  Policja: Będą zmiany na stanowiskach

  Andrzej Borowiak KW Policji

  Aktualizacja:

  Niebawem zostaną przeprowadzone zmiany na stanowiskach kierowniczych w niektórych jednostkach wielkopolskiego garnizonu policji. Decyzje kadrowe obejmą komendy policji w Pile, Złotowie, Koninie i w Kole.
  Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu mł. insp. Krzysztof Jarosz zdecydował o zmianach na stanowiskach niektórych komendantów powiatowych. W związku z zamiarem przejścia na emeryturę dotychczasowego Komendanta Powiatowego Policji w Pile mł. insp. Mirosława Wegnera na jego miejsce będzie powołana pani podinsp. Beata Różniak-Krzeszewska pełniąca obecnie funkcję Komendanta Powiatowego Policji wZłotowie.
  Jednostką w Złotowie, do czasu wyłonienia nowego komendanta pokieruje oficer wyznaczony przez komendanta wojewódzkiego. Mł. insp. Wegner do czasu przejścia w stan spoczynku będzie w dyspozycji Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.

  Zmiany na stanowiskach kierowniczych nastąpią również w Komendzie Miejskiej Policji w Koninie i Komendzie Powiatowej Policji w Kole. Insp. Waldemar Lewandowski obejmie niebawem jednostkę z Koła, a mł. insp. Jarosław Rzymkowski pokieruje Komendą Miejską Policji w Koninie. Decyzja ta ma spowodować usprawnienie funkcjonowania jednostek policyjnych.

  Zapowiadane zmiany na stanowiskach komendantów powiatowych nastąpią w styczniu 2011 roku.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo