Nowy Tomyśl: Skuteczne wzmożone działania poszukiwawcze

  Nowy Tomyśl: Skuteczne wzmożone działania poszukiwawcze

  MMR

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Koniec grudnia w powiecie nowotomyskim upłynął pod znakiem wzmożonych działań poszukiwawczych. W dniach 23, 27 oraz 30 grudnia zatrzymano 11 osób poszukiwanych listami gończymi lub z nakazami doprowadzenia.
  W trzydniową akcję "Poszukiwany" zaangażowali się policjanci z Nowego Tomyśla. Przeczesywali tereny nie tylko miasta, ale również całego powiatu. Wśród nich znaleźli się funkcjonariusze wydziału kryminalnego oraz ruchu drogowego. Sprawdzano miejsca, w których mogły przebywać osoby poszukiwane, kontrolowano również pojazdy.

  - Działania poprzedzone zostały kilkudniowym rozpoznaniem, gromadzeniem informacji o poszukiwanych i miejscach, w których mogą się ukrywać. Policjanci każdego dnia wkraczali do kilkunastu mieszkań - relacjonuje Paweł Głódz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu.

  Pierwszego dnia akcji zatrzymano siedem osób, drugiego i trzeciego - po dwie osoby. Były one poszukiwane przez Sąd Rejonowy w Nowym Tomyślu, Sąd Rejonowy w Szamotułach oraz Prokuraturę Rejonową w Zamościu. Spośród jedenastu zatrzymanych, dwie osoby zostały zwolnione do domu, natomiast pozostałych przewieziono do aresztów śledczych.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo