Poznań: Kultowy klub w mieście zawiesił działalność

  Poznań: Kultowy klub w mieście zawiesił działalność

  Zdjęcie autora materiału

  Głos Wielkopolski

  Ciąg dalszy problemów klubu Eskulap. Po zajęciu go przez syndyka, wznowieniu działalności w połowie jesieni, przyszedł czas na zawieszenie działalności. Właścicielem klubu jest Uniwersytet Medyczny, który od teraz będzie podejmował wszelkie decyzje dotyczące nieruchomości.
  "Z końcem grudnia 2010 Klub Eskulap zawiesza swoją działalność. W imieniu ostatnich zarządców klubu, Spółki MCA.pl, chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować naszym partnerom, wszystkim organizatorom i przede wszystkim gościom - za zaufanie, jakim nas obdarzyliście" - czytamy na stronie www.eskulap.art.pl.

  Syndyk zajął klub za długi w połowie października. Sytuacja była niepewna aż do końca miesiąca, kiedy to podpisane zostały umowy między Spółką MCA.pl, Syndykiem Masy Upadłościowej oraz Uniwersytetem Medycznym.
  - MCA.pl wynajęła lokal do końca 2010 roku. Tym samym wszystkie imprezy zaplanowane od 1 listopada do 31 grudnia 2010 będą mogły odbyć się bez przeszkód - informował wtedy Radek Tomasik, manager ds. programowych PR klubu Eskulap.

  Jak widać, niewiele to zmieniło. Poznaniacy znowu muszą się martwić i zastanawiać, czy na wielkie rockowe koncerty nie przyjdzie im wyjeżdżać do innych miast. Koncerty zaplanowane na październik były przenoszone do innych sal w Poznaniu. Teraz ciężko w ogóle zaplanować jakiekolwiek większe, komercyjne imprezy. Jak długo będzie trwała ta sytuacja? Miejmy nadzieję, że jeszcze w styczniu klub znajdzie nowego najemcę...

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo