Gostyń: Drakula odpowie za napaść z nożem

  Gostyń: Drakula odpowie za napaść z nożem

  DAN

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Na wniosek gostyńskich policjantów sąd aresztował na trzy miesiące Jarosława S., a wobec jego brata zastosował policyjny dozór. Mężczyźni odpowiedzą wkrótce za pobicie i poranienie nożem swojego 27 - letniego kolegi, z którym wspólnie pili alkohol.
  Do napaści doszło 23 grudnia w domu braci w jednej z miejscowości powiatu gostyńskiego. Podczas libacji alkoholowej między biesiadnikami doszło do szarpaniny. W ruch poszedł nóż. Starszy z braci 43 - letni Jarosław o pseudonimie "Drakula" i młodszy 38 - letni Mateusz o pseudonimie "Wampir" dotkliwie pobili swojego kolegę.

  Mężczyzna zdołał jednak o własnych siłach wrócić do domu. Był cały we krwi, miał rany cięte głowy i nogi.
  Jego siostra wezwała karetkę i powiadomiła policję. Mundurowi jeszcze tego samego wieczoru dotarli do sprawców i przewieźli ich na komendę. Postawiono im zarzuty pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia, za co grozi kara od sześciu miesięcy do ośmiu lat pozbawienia wolności.

  W trakcie przesłuchania mężczyźni przyznali się do winy. Nie potrafili jednak przypomnieć sobie, jakie były przyczyny napaści. Śledczy ustalili, że to "Drakula" zadał 27 - latkowi aż osiem ciosów nożem. Dlatego właśnie on trafił na trzy miesiące do aresztu. Jego brat do czasu rozprawy będzie musiał raz w tygodniu osobiście stawiać się w gostyńskim komisariacie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo