Brazylia - Niemcy. Wynik 1:7. Nokaut i rozpacz Brazylii! [ZDJĘCIA Z MECZU]

KAEF
Pięć w pierwszej, dwie kolejne w drugiej. Tyle piłek wpadło do bramki gospodarzy w meczu Brazylia - Niemcy. Wynik 0:7 zaskoczył nie tylko zawodników, ale przede wszystkim kibiców. Nokaut i rozpacz Brazylii! Zobacz zdjęcia z meczu. Gospodarzom w 90. minucie udało się wbić bramkę honorową.

W 11. minucie do bramki Brazylii trafił Thomas Mueller, chwilę później - w 23. ,minucie trafił do niej Miroslav Klose. W 25. i 26. minucie Brazylię dobił Toni Kroos, a w 30. znokautował Sami Khedira.

W drugiej połowie kolejnego kolejne dwa gole dorzucił Andre Schuerrle (w 69. i 79. minucie). Takiego widowiska nikt się nie spodziewał! Najbardziej zaskoczeni i zrozpaczeni są kibice Brazylii.

W 90. minucie gola honorowego zdobył dla Brazylii Oscar.

Sprawdź również: MŚ 2014 Blitzkrieg Brazylia - Niemcy 1:7 [FOTORELACJA NA ŻYWO, TRANSMISJA LIVE, ONLINE] Mundial 2014

Niemcy pewnie awansują do finału Mistrzostw Świata 2014 w piłce nożnej. W środę poznamy kolejnego finalistę. Mecz Argentyna - Holandia rozpocznie się o godzinie 22.