Śrem: Jeździectwo wypromuje region

  Śrem: Jeździectwo wypromuje region

  Michał Czubak

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Stowarzyszenie Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego - Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości reprezentowały gminę Śrem na Międzynarodowych Targach Cavaliada. Stoisko wystawowe ukierunkowane było przede wszystkim na promocję turystyki w regionie śremskim.
  - To nie był targi inwestycyjne, były to targi turystyczne, na których promowaliśmy nasze walory turystyczne -mówi Monika Bulińska, dyrektor biura Stowarzyszenia Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego. - Na naszym stoisku byli także przedstawiciele Dworu Andrzejówka oraz Centrum Hippiki w Jaszkowie, których najbardziej dotyczyły targi Cavaliada - dodaje.

  Targi te, no jedna z ważniejszych imprez promujących turystykę w siodle w Polsce. Na swoim stoisku śremskie podmioty zachęcały do korzystania z bazy jeździeckiej, jaką gmina ma do zaoferowania.

  W czasie targów Unia promowała także zbliżające się Mistrzostwa Europy Pony, które odbędą się w Centrum Hippiki im. Antoniego Chłapowskiego w Jaszkowie. Impreza będzie odbywać się w dniach 27-31 lipca 2011 roku. Mistrzostwa Europy w Jaszkowie będą się rozgrywały w trzech konkurencjach: w ujeżdżeniu,w skokach oraz w wszechstronnym konkursie konia wierzchowego (wkkw).

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo