Supersołtys Wielkopolski 2014: Czesława Knypińska, sołtyska...

  Supersołtys Wielkopolski 2014: Czesława Knypińska, sołtyska wsi Janikowo Dolne

  Milena Kochanowska

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Czesława Knypińska – sołtyska wsi Janikowo Dolne

  Czesława Knypińska – sołtyska wsi Janikowo Dolne ©Archiwum

  Same osiągnięcia świadczą o ich zaangażowaniu i wytężonej pracy. Wynik nie jest tak ważny jak nominacja do plebiscytu. Ona jest już zaszczytem, bo oznacza, że mieszkańcy wsi docenili ich trud i wysiłek, który na co dzień wkładają w swe działania na ich rzecz
  Czesława Knypińska – sołtyska wsi Janikowo Dolne

  Czesława Knypińska – sołtyska wsi Janikowo Dolne ©Archiwum

  Czesława Knypińska – sołtyska wsi Janikowo Dolne, gmina Swarzędz, powiat poznański

  Sołtysuje od 1978 roku. Dzięki jej działaniom, przy wsparciu rady sołeckiej wykonanych zostało wiele ważnych inwestycji.

  Głosujemy!
  Czesława Knypińska – sołtyska wsi Janikowo Dolne, gmina Swarzędz, powiat poznański – wyślij SMS o treści SUPER.226 pod numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

  W odpowiedzi uczestnik plebiscytu otrzyma kod dostępu do aktualnego e-wydania "Głosu Wielkopolskiego" do wykorzystania na stronie www.prasa24.pl.

  Powstał chodnik, który umożliwił bezpieczne przemieszczanie przez teren sołectwa, została położona trwała nawierzchnia na drodze łączącej wieś z sąsiednią gminą.

  Po latach starań, pani sołtys pozyskała dla mieszkańców sołectwa lokal przeznaczony na świetlicę wiejską, który – przy współpracy z KGW i gminą – został pięknie wyremontowany.

  Systematycznie uzupełniane jest oświetlenie w sołectwie, o które niestrudzenie zabiega pani Czesława. Ogromnym ułatwieniem życia mieszkańców stała się kanalizacja, o którą na czele z panią sołtys wnioskowali mieszkańcy.

  Dzięki aktywności sołtyski i osób ją wspierających w radzie sołeckiej i KGW organizowanych jest wiele imprez w sołectwie, na przykład Dzień Dziecka, mikołajki, półkolonie letnie i zimowe.

  Pani Czesława jest osobą bardzo ciepłą i niekonfliktową, dlatego tak wiele osób z ochotą udziela jej wsparcia we wszystkich inicjatywach.

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo