Konin: Pijani mężczyźni wszczynali awantury

  Konin: Pijani mężczyźni wszczynali awantury

  OBAR

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Zabawkową jak się okazało bronią swojemu sąsiadowi groził 41-letni koninianin. Do awantury doszło w jednym z bloków na trzecim osiedlu w Koninie.
  Między sąsiadami wybuchła awantura. Mężczyźni używając wulgaryzmów zaczęli się szarpać. W pewnym momencie 41-latek wyszedł z mieszkania z atrapą broni i groził pozbawieniem życia. Wezwani przez słyszących krzyki sąsiadów policjanci, zatrzymali 41-latka, a jego sąsiadowi wręczyli mandat za zakłócanie spokoju.

  Badanie alkomatem zatrzymanego koninianina wykazało ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna usłyszał już zarzut gróźb karalnych.

  Za uszkodzenie drzwi odpowie natomiast 34-letni koninianin. Mężczyzna podczas odwiedzin sąsiada, stawał się coraz bardziej agresywny i wulgarny. Kiedy właściciel mieszkania wyprosił na klatkę 34-latka, ten zaczął kopać w drzwi dopóki nie wybił w nich dziury. Mężczyzna miał w organizmie 3 promile alkoholu. Trafił do izby wytrzeźwień. Straty spowodowane przez 34-latka oszacowano na około tysiąc złotych.

  O połowę mniejsze straty poniósł właściciel jednego z konińskich barów, w którym rozgniewani klienci wybili szybę w drzwiach. Zniszczenia dokonał 18-latek, który wspólnie z 27-letnim bratem i 30-letnim kolegą został wyproszony z baru.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo