Gniezno: Pobrali pijanemu kierowcy krew na siłę

  Gniezno: Pobrali pijanemu kierowcy krew na siłę

  Karolina Barełkowska

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Policjanci z gnieźnieńskiej jednostki w centrum miasta zatrzymali 48-letniego kierowcę, który wykonywał podejrzane manewry na drodze. Od mężczyzny czuć było woń alkoholu. Żeby przekonać się z iloma promilami wsiadł za kierownicę swojego fiata seicento, trzeba mu było na siłę pobrać krew.
  Mł. asp. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, informuje, że policjanci zmuszeni byli do użycia chwytów obezwładniających ponieważ mężczyzna utrudniał im wykonanie czynności.

  - Po zatrzymaniu umyślnie blokował otwór ustnika, przez co badanie było nieskuteczne. 48-latek nie stosował się również do poleceń funkcjonariuszy i usiłował gdzieś dzwonić. Wobec tego telefony komórkowe, które miał zostały zabezpieczone. 48-latek trafił do siedziby komendy w celu przeprowadzenia dalszych czynności. Kolejna próba zbadania trzeźwości kierującego również się nie powiodła. Natomiast na pogotowiu mężczyzna nie zgodził się na pobranie krwi - relacjonuje policjantka.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Pani Karolino !

  Widukind (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 24 / 12

  Jeśli ,jak Pani pisze, kierowca nie dmuchał a wyniki krwi to ok. 2 tygodnie to na jakiej podstawie ogłasza Pani wyrok że kierowca był pijany ? Jeśli zaś pobrano krew na siłę to jaka jest pewność...rozwiń całość

  Jeśli ,jak Pani pisze, kierowca nie dmuchał a wyniki krwi to ok. 2 tygodnie to na jakiej podstawie ogłasza Pani wyrok że kierowca był pijany ? Jeśli zaś pobrano krew na siłę to jaka jest pewność że np.krwi nie skażono , nie zabrudzono no i czy w ogóle to jest krew kierowcy skoro nie ma jego podpisu . Piła Pani , to jest pewne albowiem takich głupot na trzeźwo wymyślić się nie da. Po prostu poruta. zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo