Szydłowo: Znaleziono ciało poszukiwanego mężczyzny

  Szydłowo: Znaleziono ciało poszukiwanego mężczyzny

  TR

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Tragiczny finał poszukiwań 47-letniego mieszkańca gminy Szydłowo, który zaginął w ubiegły piątek. Wczoraj przy drodze z Leżenicy do Nowego Dworu policjanci znaleźli w rowie jego ciało. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna padł ofiarą mrozu.
  W piątek rano mężczyzna wyjechał do pracy w Pile. Już nie wrócił do domu. Kiedy jego nieobecność przedłużyła się do kilku dni zaniepokojona rodzina zgłosiła jego zaginięcie w miejscowym komisariacie.

  Rozpoczęły się poszukiwania. Niestety, ich finał był tragiczny. Ciało leżało w rowie przy drodze z Leżenicy do Nowego Dworu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną zgonu mogło być zamarznięcie. Potwierdzi to jednak dopiero sekcja zwłok.

  Policja prosi o informacje o osobach, których życie w tych warunkach może być zagrożone. - Szczególną uwagę zwracajmy na osoby bezdomne koczujące niejednokrotnie w okolicach dworców, opuszczonych domów czy ogródków działkowych - mówi kom. Tomasz Wojciechowski, rzecznik pilskiej policji. - Pamiętajmy, że jeden telefon może w konsekwencji uratować życie będącego w potrzebie człowieka.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo