Piła: Będzie zabawa sylwestrowa na Placu Staszica

  Piła: Będzie zabawa sylwestrowa na Placu Staszica

  Agnieszka Świderska

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Nie będzie czarnej dziury na koniec roku w Pile - jeszcze w poniedziałek tradycyjna zabawa sylwestrowa na Placu Staszica stała pod dużym znakiem zapytania. Na szczęście, to już przeszłość, a pilanie mogą uwzględnić zabawę na Placu w swoich sylwestrowych planach.  Tym bardziej,że sporo będzie się tam działo. Sylwestrowy wieczór rozpocznie rockowymi coverami Gaz Band z bardzo dobrze znaną w Pile Agnieszką Rymon-Lipińską, byłą wokalistką zespołu Dwa Koła.

  W muzyczną podróż w lata 70-80 oraz współczesne zabierze sylwestrowy tłum Dj Jagoda, a tuż przed północą z mini-koncertem wystąpi bardzo dobrze znany nie tylko na pilskiej, ale polskiej scenie muzycznej zespół The Cuts.

  Oprócz muzycznych będą także inne fajerwerki, a konkretnie 650 kilogramów środków pirotechnicznych, które gwarantują niezapomniany 15-minutowy pokaz fajerwerków.

  A ma być nie tylko wesoło, ale również bezpiecznie: z 2/3 Placu ma zostać utworzona strefa, w której alkohol trzeba będzie przelać do plastikowych kubeczków. Ochrona nie ma być jednak zbyt nadgorliwa, żeby nie popsuć zabaw

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo