Wielkopolska wrażliwa w mikołajkowy wieczór

  Wielkopolska wrażliwa w mikołajkowy wieczór

  Marek Zaradniak

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Jacek Zieliński to od lat jeden z filarów Skaldów

  Jacek Zieliński to od lat jeden z filarów Skaldów ©Piotr Krol/Polskapresse

  Skaldowie obchodzą w tym roku 45-lecie działalności. Mimo upływu czasu wydali niedawno dwupłytowy album "Z biegiem lat" zawierający dawne, choć czasem mniej znane przeboje, jak "Dzisiaj włożyłem śmieszne ubranko" czy "Popołudnie z tobą" oraz krążek "Oddychać i kochać" zawierający piosenki nowe.
  Jacek Zieliński to od lat jeden z filarów Skaldów

  Jacek Zieliński to od lat jeden z filarów Skaldów ©Piotr Krol/Polskapresse

  W mikołajkowy wieczór ten popularny zespół miał być gwiazdą koncertu charytatywnego "Wielkopolska wrażliwa" w Auli UAM. Tak się jednak nie stanie, a na ostatnią chwilę organizator zaprosił Lombard. Dochód z koncertu przeznaczony będzie na budowane przez Fundację Patria w Imiołkach Centrum Rehabilitacyjne Dla Dzieci Niepełnosprawnych. Oprócz przebojów Lombardu usłyszymy również nowe piosenki nagrane przez powracający po 24 latach na scenę duet Halina Benedyk i Marco Antonelli. Nie zabraknie oczywiście ich wielkiego przeboju sprzed lat, czyli "Frontiery".

  Tego wieczoru na estradzie Auli UAM usłyszymy również przeboje Zbigniewa Wodeckiego i Andrzeja Cierniewskiego. Koncert organizuje założona przez Michała Wojtczaka Fundacja Patria przy wsparciu Lions Club "Patria" oraz Business Centre Club. Honorowy patronat nad koncertem objął prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Bronisław Komorowski. Jak co roku osoby, które pomagają fundacji, uhonorowane zostaną "Złotymi ślimakami".

  Wielkopolska wrażliwa
  Aula UAM (ul. Wieniawskiego 1)
  poniedziałek, 6.12., godzina 19
  bilety: 70-120 zł

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo