Poznań: Agencja ochrony zapłaci za zgubione szaliki

  Poznań: Agencja ochrony zapłaci za zgubione szaliki

  Agnieszka Smogulecka

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Dwa tygodnie mijają od meczu Polski z Wybrzeżem Kości Słoniowej, a część kibiców, która idąc na to spotkanie założyła barwy klubowe, do tej pory nie odzyskała swoich szalików.
  - Biało-niebieskie rzeczy trzeba było zostawić w depozycie - mówi Krzysztof, jeden z kibiców. - Po meczu chcieliśmy odebrać szaliki. Podszedł do nas postawny ochroniarz. Powiedział: "Dajcie pokwitowania, to wam przyniosę". Czterech z nas dało mu kwitki. Później zostaliśmy wypchnięci za bramę. Bez szalików. Wezwaliśmy policję. Przyjechał radiowóz, ale nie wiem, czy coś w tej sprawie zostało zrobione.


  - Nie mamy zgłoszenia kradzieży szalików - mówi Andrzej Borowiak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

  Informacja o incydencie dotarła jednak do Agencji Ochrony Zubrzycki, która na zlecenie PZPN odpowiadała za bezpieczeństwo podczas spotkania.

  - Faktycznie, takie sygnały docierały do nas - przyznaje Krzysztof Grochocki, który podczas meczu z Wybrzeżem Kości Słoniowej był kierownikiem do spraw bezpieczeństwa. - Okazało się jednak, że osoba, która o tym mówiła, nie miała pokwitowania za depozyt. Była także inna interwencja. Kobieta twierdziła, że oddała do depozytu parasolkę. Nie miała kwitka, ale pracownicy ją zapamiętali. Ta pani dostanie od nas zwrot pieniędzy za parasolkę, 120 złotych, bo na tyle wyceniła straty.

  - Niektórzy nie mają pokwitowań, bo je nam zabrano! - irytuje się Krzysztof. - W grupie, którą wychodziliśmy z meczu, szaliki straciło sześć osób, dwie z nich mają pokwitowania!

  - Jeżeli te osoby mają oryginalne pokwitowania, wydane przez naszą firmę w czasie tego właśnie meczu, zajmiemy się sprawą - obiecuje K. Grochocki. - Albo dostaną szaliki albo zwrot pieniędzy. Nadal wyjaśniamy tę sprawę. Gdyby okazało się, że faktycznie doszło do nieprawidłowości, rozliczona zostanie także osoba, która podczas imprezy odpowiadała za depozyt. Nie chcemy, by ucierpiała opinia o firmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo