Poznań: Czekają na naprawę kotła i marzną

  Poznań: Czekają na naprawę kotła i marzną

  MIKO, BEM

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Mieszkańcy kamienicy przy ulicy Dąbrowskiego 84 - 22 lokatorów - od dwóch tygodni mają problemy z ciepłą wodą i ogrzewaniem. Awarii uległ lokalny kocioł. Mimo ich interwencji, sytuacja nie zmienia się, a w ich mieszkaniach - lokalach socjalnych - są coraz niższe temperatury.
  - Wielokrotnie interweniowaliśmy w tej sprawie - mówi Mirosława Dreger, jedna z lokatorek. - W sprawie ogrzewania zbywa nas firma Tempeks, która tym się zajmuje. Nie pomaga nam również ZKZL przy ulicy Matejki. W poniedziałek, temperatura w mieszkaniu lokatorki nie przekraczała 9 stopni C.

  W budynku mieszkają ludzie starsi i rodziny z dziećmi. Pani Mirosława cierpi na reumatoidalne zapalenie stawów. Dla niej przeziębienie nie oznacza krótkiego leczenia środkami polecanymi w reklamach tv. Ona i pozostali mieszkańcy zaniepokojeni są także tym, że od rana nie pojawił się zapowiadany serwisant.

  Przedstawiciel Tempeksu uspokoił nas, że części, które należy wymienić w kotle rano zostały dowiezione do kotłowni. Pracownik zaś pojawić się ma jeszcze dzisiaj. Wieczorem do mieszkań mia popłynąć ciepło.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo