Konin: Grzegorz Napieralski wsparł kandydata na prezydenta

  Konin: Grzegorz Napieralski wsparł kandydata na prezydenta

  OBAR

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Grzegorz Napieralski już po raz trzeci w ciągu zaledwie kilku miesięcy pojawił się w Koninie. Tym razem przyjechał poprzeć Józefa Nowickiego, kandydata SLD na prezydenta miasta.
  Przewodniczący SLD spotkał się najpierw z mieszkańcami w konińskim klubie "Energetyk". Tam przy gorących oklaskach i skandowanym imieniu kandydata na prezydenta Konina, Napieralski złożył obietnicę pomocy Józefowi Nowickiemu. - Trzeba umieć współpracować nie tylko z radnymi, ale też parlamentarzystami. Prezydentowi miasta potrzebne jest wsparcie w Warszawie. Takie wsparcie obiecuję Józefowi Nowickiemu - mówił Grzegorz Napieralski. - Bardzo proszę mieszkańców Konina o kredyt zaufania dla Józefa. To znakomity człowiek, którego dewizą jest praca z ludźmi, a nie uprawianie złej polityki, która prowadzi do sporów i kłótni. Józef zna potrzeby tego miasta i wie dokładnie, że trzeba być konsekwentnym w swoich działaniach - dodał Napieralski.

  Szef SLD przed Barbórką złożył również życzenia wszystkim konińskim górnikom. - Życzę przede wszystkim bezpiecznej pracy i godnej płacy - powiedział.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo