Kobieta przedsiębiorcza 2013: Praca i nauka, ale też rodzina...

Kobieta przedsiębiorcza 2013: Praca i nauka, ale też rodzina i uśmiech

Karolina Koziolek, Krystian Lurka

Głos Wielkopolski

Aktualizacja:

Głos Wielkopolski

Kobieta przedsiębiorcza 2013: Praca i nauka, ale też rodzina i uśmiech
1/4
przejdź do galerii
Alina Matuszak-Flejszman i Ewa Bukowian. To dwie kolejne kandydatki do tytułu "Kobieta przedsiębiorcza".
Jaka powinna być "Kobieta przedsiębiorcza"? - To osoba, która powinna umieć analizować sytuację, dostrzegać potrzeby, wykorzystywać możliwości, szacować ryzyko biznesowe i realizować założone cele - mówi Alina Matuszak-Flejszman, która mimo młodego wieku ma już bogatą karierę naukową. To jedna z kandydatek do tytułu "Kobieta przedsiębiorcza 2013".

W wieku 38 lat uzyskała stopień doktora habilitowanego nauk ekonomicznych, rok później zostałam mianowana na profesora nadzwyczajnego UEP. Jest autorem kilku książek. Od września 2012 roku pełnię funkcję prodziekana Wydziału Towaroznawstwa Uniwersytetu Ekonomicznego.

Jak sama przyznaje, jednym z jej sukcesów jest dynamiczny rozwój kariery zawodowej. Dodaje jednak, że równie ważne dla niej, o ile nie ważniejszą sprawą jest: - Wspaniała rodzina, dom, piękny ogród i to, że potrafię znaleźć czas dla dzieci, dla siebie i najbliższych.

Żeby zagłosować na Alinę Matuszak-Flejszman, należy wysłać SMS o treści SUPER.221 pod nr 72355.
Druga kandydatka to Ewa Bukowian. Brygida Drobińska, która współpracuje z Ewą Bukowian, odpowiada: - Na co dzień pani prezes jest profesjonalistką w swoim fachu.

Dodaje jednak, że zawsze służy pomocą i dobrą radą. - Jest uśmiechnięta i życzliwa. Tym samym wpływa pozytywnie na atmosferę w firmie.

Ewa Bukowian to twórczyni i prezes dynamicznie rozwijającej się firmy, nagrodzona wieloma prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami. Otrzymała między innymi "Diament" miesięcznika Forbes, Nagrody "Fair Play" Nagrody Konsumentów i Certyfikat "Najlepsze w Polsce za jakość usług".

Aby zagłosować na Ewę Bukowian trzeba wysłać SMS o treści SUPER.243 na numer 72355.

Partnerami plebiscytu są:
AXA Trading - www.axa-trading.pl
King Cross Marcelin - www.kingcrossmarcelin.pl

Kobieta Przedsiębiorcza 2013


.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Gorący temat

Wideo