Poznań: Wybrano Miss i Mistera Trzeciej Młodości

  Poznań: Wybrano Miss i Mistera Trzeciej Młodości

  Janusz Ludwiczak

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Poznań: Wybrano Miss i Mistera Trzeciej Młodości
  1/11
  przejdź do galerii

  ©Janusz Ludwiczak

  W ramach Festiwalu Twórczości Trzeciej Młodości w piątek, w Teatrze Ósmego Dnia odbyły się Wybory Miss i Mistera. Imprezę już po raz trzeci zorganizowało Centrum Innowacji Społecznej SIC!
  - W sumie zgłosiło się do nas 21 kandydatów, lecz jedna pani nie mogła dotrzeć. Wybory skierowane są dla osób powyżej 60. roku życia - mówi Edyta Rosenkiewicz z Centrum Innowacji Społecznej SIC!

  W wyborach udział wzięło w sumie 14 pań. Znalazło się też sześciu odważnych panów, którzy postanowili spróbować swoich sił w eliminacjach.

  Kandydatki i kandydaci musieli w kilku słowach opowiedzieć coś o sobie, odpowiadali także na pytania, które losowali ze szklanej kuli.

  Przyszła miss i mister musieli odpowiedzieć m.in. na pytania: co by ugotowali publiczności albo jaka jest recepta na szczęśliwe życie.

  - Całe życie marzyłam, by znaleźć się na deskach teatru i to marzenie się dziś spełniło - odpowiedziała jedna z kandydatek na pytanie dotyczące największego marzenia życia.


  Głosami publiczności Miss Trzeciej Młodości została wybrana Elżbieta Chojnacka. Misterem Trzeciej Młodości został zaś Jerzy Kaszuba.

  - Nie spodziewałam się. Nawet o tym nie marzyłam. To wielki dla mnie zaszczyt, zwłaszcza, że do startu namówili mnie znajomi - powiedziała Elżbieta Chojnacka, Miss Trzeciej Młodości.

  Równocześnie publiczność przyznała też tytuł I Vice Miss, który otrzymała Ludwika Kochman oraz tytuł I Vice Mistera, który trafił do Floriana Piechowiaka. Natomiast jury nagrodziło każdego z kandydatów indywidualnym tytułem, m.in Miss Pasji, Miss Natury, Miss Intelektu, Miss Wdzięku, Mistera Artystycznej Duszy, Miss Aktywności, Mistera Pogody Ducha, Miss Radości Życia a także Miss Życzliwości.

  Oprawę artystyczną imprezy zapewnił kabaret "Humoreska" z Lubonia.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Skoro Teatr Ósmego Dnia

  Władysław (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 164 / 99

  to zabrakło konkurencji: Sodomia po 80-tce.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Litości!!!

  mam 70 lat (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 170 / 95

  Obrzydliwość.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo