Kickboxing: złoty medal dla Figo, udany debiut Patryka

ŁOS
Najbardziej utytułowany kickbokser TS Our Team Red Box Kamil Tornado Szłapka brązowy medalista mistrzostw Polski seniorów Fot. Our Team Red Box Poznań
Medale poznaniaków w rozgrywanych w Dobrzewicach mistrzostwach Polski kadetów, weteranów i Pucharze Polski juniorów w kickboxingu kick light.

W gronie 206 zawodników z 46 klubów z bardzo dobrej strony zaprezentowali się podopieczni Łukasza i Jakuba Smolińskich z klubu TS Our Team Red Box Poznań.

Adrian Figo Szymanowski w wadze 63 kg zdobył tytuł mistrza Polski kadetów, pokonując w finałowym pojedynku utalentowanego rywala Ernesta Kisiela (Dragon Starachowice). Z kolei Patryk Możdżyński (kat. 37 kg) stanął na trzecim stopniu podium.

- Jestem zadowolony z rezultatów. Figo spełnił swoje marzenie. Jego triumf to wynik sumiennej, kilkuletniej pracy. Dla Patryka sukcesem był sam udział w turnieju rangi mistrzowskiej, a w debiucie był sukces, zdobył brąz - mówi trener Łukasz Smoliński.