Grunwaldzkie tańce w Arenie i Eskulapie

  Grunwaldzkie tańce w Arenie i Eskulapie

  Jacek Sobczyński

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Dwie duże, elektroniczne imprezy odbędą się jutro w Poznaniu w miejscach, oddalonych od siebie o kilkaset metrów. Areną zatrzęsą dźwięki trance i house, serwowane przez didżejskie gwiazdy imprezy Godskitchen. Natomiast w Eskulapie zakotwiczą twórcy ambitnej elektroniki, zaproszeni na imprezę finałową festiwalu Vivisesja.
  To już niemal tradycja, że końcówka listopada zarezerwowana jest dla sympatyków muzyki trance na dużą imprezę w poznańskiej Arenie. Ale cykl Godskitchen zawita do Poznania po raz pierwszy - do tej pory imprezy pod tym szyldem odbywały się we Wrocławiu. Możemy liczyć na całonocny, taneczny maraton, okraszony imponującą dawką wizualizacji i efektów dźwiękowych. Na Godskitchen najważniejsi są jednak didżeje. W Arenie pojawi się trance'owa śmietanka: Tocadisco, Umek, Moguai. Cosmic Gate i wielu innych.

  Inaczej niż Godskitchen, finałowa impreza trwającego od środy festiwalu Vivisesja cechuje się dużą rozpiętością gatunkową. W sobotę w Eskulapie usłyszymy m.in. absolutną ikonę minimal techno Roberta Hooda. Ale i coś dla siebie znajdą także fani dubstepu, którzy z pewnością stawią się na koncercie Jahcoozi. Warto zobaczyć także audiowizualne show, jakim uraczy nas formacja Addictive TV oraz kilkunastu polskich wykonawców.

  Godskitchen
  Arena (ul. Wyspiańskiego 33),
  sobota 27.11. godzina 19
  bilety: 110 zł

  Vivisesja - finał
  Eskulap (ul. Przybyszewskiego 39),
  sobota 27.11. godzina 21
  bilety: 40, 45 zł

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo