Poznań: Od piątku ostrożnie na rondzie Śródka

  Poznań: Od piątku ostrożnie na rondzie Śródka

  JAN

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Pogoda wreszcie uśmiechnęła się do drogowców. Możliwe więc będzie wprowadzenie zapowiadanych już od wtorku zmian w ruchu w okolicy ronda Śródka.
  Jutro od rana z ruchu zostanie wyłączony ponad 100-metrowy odcinek ulicy Jana Pawła II (na wysokości stacji paliw Lotos), w kierunku ulicy Kórnickiej. Zamiast tego kierowcy mieli jeździć dwupasmową drogą tymczasową (od stacji, do dworca MPK).

  W momencie kiedy zostanie wymalowane oznakowanie (planowane w nocy z czwartku na piątek), fragment jezdni ulicy Jana Pawła II zmieni się w plac budowy. Układany będzie tam kolejny fragment kolektora sanitarnego. Prace w tym miejscu potrwają najprawdopodobniej do grudnia.
  Uważać muszą nie tylko kierowcy. Na drodze tymczasowej nie będzie miejsca ani dla pieszych, ani dla rowerzystów. Będą oni musieli korzystać z drugiej strony ulicy.

  Następny etap prac (i utrudnień dla kierowców) rozpocznie się w połowie grudnia. Powstanie kolejny odcinek drogi tymczasowej a zamknięty zostanie inny fragment ul. Jana Pawła II (około 250 metrów) na wysokości akademików Politechniki Poznańskiej (do ulicy Kórnickiej).

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo