Nowy Tomyśl: Podejrzany aresztowany w szpitalu

  Nowy Tomyśl: Podejrzany aresztowany w szpitalu

  Kuba Czekała

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Trzymiesięczny areszt zastosował wczoraj sąd wobec Piotra H., podejrzanego o zabójstwo 44-letniej konkubiny z Nowego Tomyśla. 46-letni mężczyzna postanowienie sądu usłyszał w nietypowym miejscu, bowiem na szpitalnym Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej, na którym znalazł się po próbie samobójczej. Decyzję o areszcie wydał sędzia Sądu Rejonowego w Nowym Tomyślu, który osobiście musiał pofatygować się do szpitala, gdzie przebywa podejrzany.

  W poniedziałek policjanci otrzymali zgłoszenie, 44-letnia kobieta nie przyszła do pracy. Kiedy próbowali wejść do mieszkania, w którym kobieta była zameldowana, do środka nie chciał ich wpuścić przebywający tam mężczyzna. Funkcjonariusze weszli więc przez balkon. W środku zastali Piotra H. z wbitym w klatkę piersiową nożem, a obok niego ukryte pod stertą ubrań zwłoki jego konkubiny.

  Piotr H. trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Zebrane dowody wskazują na to, że to właśnie on zabił kobietę. 46-latek został wczoraj przewieziony do aresztu w Bydgoszczy, w którym to znajduje się oddział szpitalny.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo