Menu Region

Leszek Klarzyński nie żyje. Zmarł w wieku 62 lat w swoim...

Leszek Klarzyński nie żyje. Zmarł w wieku 62 lat w swoim gabinecie

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Głos Wielkopolski

KD

Prześlij Drukuj
Leszek Klarzyński nie żyje. Zmarł w wieku 62 lat w swoim gabinecie Leszek Klarzyński nie żyje. Zmarł w wieku 62 lat w swoim gabinecie
W poniedziałek zmarł Leszek Klarzyński, dyrektor Wydziału Wspierania Jednostek Pomocniczych Miasta Poznania. Miał 62 lata.
– W mojej pamięci pozostanie jako człowiek życzliwy, otwarty, zawsze gotowy do wsparcia w tematach samorządów pomocniczych. Maiłem przyjemność współpracować z nim od 2000 roku – wspomina Wojciech Wośkowiak, radny Poznania.

Przed południem Leszek Klarzyński zdążył jeszcze przyjąć do pracy nową pracownicę. Niedługo później jego współpracownicy usłyszeli hałas dochodzący z gabinetu dyrektora. Okazało się, że Leszek Klarzyński miał zawał serca. Ratownicy nie zdołali już pomóc.

– Z zaangażowaniem wspierał samorządy po wprowadzonej, w 2010 r. reformie w wyniku której RO uzyskały większe kompetencje. Człowiek kompromisu, szukający tego co łączy w działaniu, dobry i wierny przyjaciel poznańskich samorządów osiedlowych, których był częstym gościem z różnych okazji – opowiada Wojciech Wośkowiak. – Był ceniony przez samorządowców za otwartość, kompetencje i dobrą organizację.
 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się