Leszno, Ciechocinek: Z uzdrowiska trafi do więzienia

  Leszno, Ciechocinek: Z uzdrowiska trafi do więzienia

  Agnieszka Smogulecka

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  27-letni Adrian K., skazany za usiłowanie zabójstwa w Lesznie, ukrył się w Ciechocinku. Tam złapali go policjanci. Teraz odsiedzi wyrok za popełnione przestępstwo.
  K. w 2009 roku, po awanturze przed jedną z leszczyńskich dyskotek, wsiadł do samochodu. Staranował bramę wjazdową na posesję, potrącił kilka osób. Jedna z nich trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami. Mężczyzna został zatrzymany, trafił do aresztu. Oskarżono go o usiłowanie zabójstwa. Po pewnym czasie 27-latek przestał jednak uczestniczyć w rozprawach. Wyrok (7 lat więzienia) zapadł zaocznie. Dwa tygodnie temu sąd wydał nakaz zatrzymania i umieszczenia go za kratkami.

  Policyjni "poszukiwacze" dowiedzieli się, że 27-latek może być w Ciechocinku. Pojechali tam. Zobaczyli Adriana K. jak jedzie z kolegą samochodem. Zatrzymano pojazd i samego poszukiwanego. Nie stawiał oporu.

  Adrian K. jest znany policji. - Lista jego kryminalnych dokonań zajmuje 11 stron maszynopisu - mówi Andrzej Borowiak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. - Odpowiadał za kradzieże, groźby karalne, jazdę samochodem po pijanemu.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  poszukiwany

  ppp (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 15 / 19

  Jak sędzia wypuścił bandziora to niech go sam szuka.To skandal zarzut za usiłwanie zabójstaw i taka lista karalności a on odpowiada z wolnej stopy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo