W Poznaniu kręcą hitowy program TVN-u

  W Poznaniu kręcą hitowy program TVN-u

  Elżbieta Podolska

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Magdalena Gessler wzięła się za bar na Ratajach

  Magdalena Gessler wzięła się za bar na Ratajach ©Janusz Romaniszyn

  Blond loki zatrzymały wczoraj ruch na osiedlu Czecha. Prawdziwe tłumy defilowały przed niewielkim oknem baru Indian-Ocean.Pl, bo za szybą siedziała... Magda Gessler.
  Magdalena Gessler wzięła się za bar na Ratajach

  Magdalena Gessler wzięła się za bar na Ratajach ©Janusz Romaniszyn

  Przez cztery dni w Poznaniu realizowany jest kolejny odcinek "Kuchennych rewolucji". Tym razem restauratorka postanowiła pomóc i postawić na nogi niewielki bar, mający zaledwie trzy stoliczki i serwujący jedzenie przede wszystkim na wynos.

  W południe na stanowiskach zameldowała się ekipa: oświetleniowcy, kamerzyści, kierownik planu, reżyser. Trzeba było dokładnie wszystko przygotować na przyjazd gwiazdy, która pojawiła się na planie po godzinie 15. I wtedy się zaczęło. Wyglądało to jak kręcenie programu z ukrytej kamery. W środku Gessler witała się z gospodarzami: Martą i Nageshem Aserigadu, a na zewnątrz zatrzymywały się kolejne osoby.

  Jedni dzwonili do znajomych, młodzież próbowała dostać się do środka, bo słyszała w szkole, że tutaj "straszy" Magda Gessler. Kilkuletni chłopczyk nagle na widok kamer zażądał od mamy jedzenia, bo koniecznie chciał wejść do środka i zobaczyć, co tam takiego się dzieje. Niestety, trwało nagranie i musi poczekać do piątku, kiedy zostanie otwarte nowe wcielenie lokalu. Niektórzy twierdzili nawet, że przemiana już się dokonała i prezentuje się znacznie lepiej niż jeszcze dzień wcześniej. Ekipa próbowała okiełznać kolejne osoby próbujące zrobić telefonem zdjęcia, albo po prostu chcących dostać się w kadr.

  - No niech pani zobaczy, nareszcie tu będzie porządek - twierdziła pani Jadwiga, mieszkanka osiedla. - Do tej pory tu jakąś chińszczyznę dawali. Może teraz nareszcie nasza Magda zrobi tu naprawdę fajny lokal.

  - Lepiej by kotlety schabowe dawali, a nie takie ichnie wynalazki - słychać kolejne głosy na zewnątrz. Ale są i tacy, którzy przyjechali do Indian-Ocena.PL na obiad. Tym razem musieli odejść głodni.

  W środku zaczynają się porządki pani Magdy. Najpierw rozmowa z personelem, żeby się poznać, zobaczyć, czy są jakieś problemy. Potem następuje degustacja, która niestety nie wypada pomyślnie. Znawczyni kuchni i rynku jest po prostu rozczarowana tym, co jej podano.
  1 »

  Komentarze (4)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ??

  XY (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 64 / 72

  wasze komentarze są godne pożałowania

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  do Stefy

  Widukind (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 78 / 78

  Niestety, masz rację. Ale może jest tak że jacy mieszkańcy POznania taki prezydent Grobelny ?

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  nie zmienia to faktu iż poznań za sprawą grobelnegojest podłą dziurą

  Stefa (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 83 / 65

  czym się podniecacie?nie zmieni to faktu że za sprawą 12 letnich rządów grobelnego Poznań jest podupadającą dziurą.Skandale kulczyk parku, andersji, kupca poznańskiego rodzinnych przetargów...rozwiń całość

  czym się podniecacie?nie zmieni to faktu że za sprawą 12 letnich rządów grobelnego Poznań jest podupadającą dziurą.Skandale kulczyk parku, andersji, kupca poznańskiego rodzinnych przetargów /rodziny grobelnego/na remonty miejskich kamienic, menelizacja centrum Poznania, katastrofalny stan dróg i komunikacji, brak infrastruktury drogowej, kulejąca komunikacja /rozpadające Many, Neoplany/bulwersujące skandale Paetza Krollopa i Gapika stawiające Poznań w swietle miasta zdegenerowanych zboczeńców, hordy pijanych kiboli demolujacych centrum i nikomu nie potrzebny stadion budowany kosztem 700mln pln kosztem dróg przedszkoli, podwyżek pensji dla pracowników sfery budżetowej.WYROK ŚMIERCI DLA GROBELNEGO TO KONIECZNOŚĆ zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Debilizm

  KP (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 77 / 67

  Nie uzywam TV, ale jak mozna emopcjonować się czymś takim? Czy ludzie to az tacy debile, by takie coś ogląddać? Widać tak.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo