Poznań: Zapach marihuany zdradził dilera

  Poznań: Zapach marihuany zdradził dilera

  Agnieszka Smogulecka

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Prawie pół kilograma marihuany przejęli poznańscy policjanci. Wiele wskazuje na to, że posiadacz narkotyków trudnił się handlem substancjami odurzającymi. Wpadł... przez przypadek. Został zatrzymany do kontroli drogowej na Pułaskiego. Gdy funkcjonariusz otworzył drzwi pojazdu buchnął na niego zapach konopi indyjskich.
  Decyzja o przeszukaniu pojazdu zapadła błyskawicznie. Znaleziono w nim wagę oraz pół kilograma marihuany. Zielsko było szczelnie owinięte folią, a mimo to jego zapach był bardzo wyraźny. Szybko okazało się, że to narkotyk bardzo wysokiej jakości - dilerzy mieszają taki "towar" z innym suszem. Z pół kilograma zabezpieczonego towaru można w ten sposób wytworzyć ponad kilogram narkotyku na sprzedaż.

  W mieszkaniu podejrzanego znaleziono trzy wagi, trzy młynki do mielenia suszu oraz kilka pustych już paczek po marihuanie (były w nich śladowe ilości potwierdzające, że przechowywana w nich była marihuana). W piekarniku suszone były inne rośliny, które prawdopodobnie były mieszane z narkotykiem.

  Czy, a jeśli tak - komu mężczyzna sprzedawał narkotyki? Od kogo kupował marihuanę? Od jak dawna trudnił się tym procederem? Te pytania czekają jeszcze na odpowiedzi. Sprawę wyjaśniają kryminalni z komisariatu Poznań Stare Miasto.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo