Policja: Zatrzymano dwóch podejrzanych o zabójstwo...

  Policja: Zatrzymano dwóch podejrzanych o zabójstwo taksówkarza

  RED

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Policja potwierdza: znalezione w jeziorze niedaleko Pobiedzisk zwłoki to ciało poszukiwanego taksówkarza. W tej sprawie zatrzymano już dwóch mężczyzn, którzy są podejrzani o zabójstwo 51-latka.
  W sobotę rano w Koziegłowach patrol policyjny znalazł samochód należący do zaginionego taksówkarza. - Równocześnie otrzymaliśmy informacje o zwłokach znalezionych w jednym z jezior koło Pobiedzisk. Ustalamy, czy to ciało poszukiwanego taksówkarza - informował rano rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak. Okazało się, że rzeczywiście jest to ciało mężczyzny, który zaginął w środę.

  Policja ustaliła, że taksówkarz stał na postoju przy ulicy Murawa. Do jego samochodu, srebrnego Mercedesa wsiadło dwóch mężczyzn. Mężczyzna otrzymał zlecenie na kurs do podpoznańskich Koziegłów i od tego czasu ślad po nim zaginął.

  Dzisiaj po południu zatrzymano dwóch mężczyzn podejrzanych o tę zbrodnię. To dwaj recydywiści: 20-letni mieszkaniec Koziegłów i jego o cztery lata starszy kolega, mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego.


  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo